Fomin uchun Yevropadan hech qanday taklif yo‘q
Agent Federiko Pastorello, Daniil Fomin bilan ishlovchi, futbolchining kelajagi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Agentning so‘zlariga ko‘ra, hozirgi vaqtda Dinamo jamoasi futbolchisiga Yevropadan hech qanday takliflar kelmagan. Ushbu yozgi transfer oynasida Fomin uchun Yevropada boshqa variantlar bo‘lmagan.
28 yoshli Daniil Fominning Dinamo bilan amaldagi shartnomasi 2029 yil o‘rtalarigacha mo‘ljallangan. Transfermarkt portali mutaxassislari futbolchining qiymatini 8 million yevroga baholamoqda.
Dinamo safida Daniil Fomin 173 ta rasmiy o‘yinda maydonga tushib, 33 ta gol urdi va 24 marta golga uzatma berdi. Uning jamoaga qo‘shgan hissasi katta bo‘lib, jamoa uchun muhim futbolchi hisoblanadi.
Fomin hozirgi vaqtda Dinamoda faoliyatini davom ettirmoqda va kelajakda ham faoliyatini yuqori darajada olib borishga intilmoqda.

Для Фомина нет никаких предложений из Европы
Агент Федерико Пасторелло, работающий с Даниилом Фоминым, высказал мнение о будущем футболиста. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам агента, в настоящее время на футболиста из команды Динамо не поступало никаких предложений из Европы. В это летнее трансферное окно для Фомина не было других вариантов в Европе.
28-летний Даниил Фомин имеет действующий контракт с Динамо до середины 2029 года. Специалисты портала Transfermarkt оценивают стоимость футболиста в 8 миллионов евро.
В составе Динамо Даниил Фомин провел 173 официальных матча, забил 33 гола и сделал 24 голевые передачи. Его вклад в команду значителен, и он считается важным футболистом для команды.
Фомин в настоящее время продолжает свою карьеру в Динамо и стремится поддерживать высокий уровень игры в будущем.