Kologriviy: Tyukavin do‘st va yaxshi inson
Mashhur aktyor Nikita Kologriviy Moskva "Dinamo" jamoasining hujumchisi Konstantin Tyukavin bilan uchrashuvi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U so‘nggi do‘stlik o‘yinida "Partizan" jamoasiga qarshi o‘tkazilgan bahsda Tyukavin bilan bir xil lojada o‘tirganini aytdi. Kologriviy suhbat juda maroqli o‘tganini, Tyukavin yaxshi inson ekanini ta’kidladi.
Shuningdek, u o‘yinda ko‘plab bolalar bo‘lganidan mamnunligini bildirib, ular sharflar bilan yugurib yurganini esladi. Bu muhit ishchan va qiziqarli bo‘lganini aytdi.
Hozirda 23 yoshli Tyukavin tizzaning kesilgan bog‘lamidan jarohatdan keyin tiklanish jarayonida bo‘lib, uning sog‘lig‘i yaxshilanishi uchun vaqt kerak. Rossiya chempionatining yangi mavsumi 18 iyul kuni boshlanishi rejalashtirilgan.
Bu mavsumda Tyukavinning maydonga qaytishi ko‘pchilik tomonidan kutilyapti. Umid qilamizki, u tez orada to‘liq sog‘ayib, o‘zining yuqori darajadagi o‘yinini namoyish etadi.

Кологривий: Тюкавин друг и хороший человек
Известный актер Никита Кологривий высказался о встрече с нападающим московской команды "Динамо" Константином Тюкавиным. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что на последней товарищеской игре против команды "Партизан" сидел в одной ложе с Тюкавиным. Кологривий отметил, что разговор прошел очень интересно, Тюкавин - хороший человек.
Также он выразил удовлетворение тем, что на игре было много детей, вспомнив, как они бегали с шарфами. Он сказал, что атмосфера была рабочей и увлекательной.
В настоящее время 23-летний Тюкавин находится в процессе восстановления после травмы разорванной связки колена, и ему нужно время для улучшения здоровья. Новый сезон чемпионата России запланирован на 18 июля.
В этом сезоне возвращения Тюкавина на поле ожидают многие. Надеемся, что он скоро полностью восстановится и продемонстрирует свою игру на высоком уровне.