Muhammad Qudus faqat Tottenhamda o‘ynaydi
Vest Hem jamoasining hujumchisi Muhammad Qudus faoliyatini faqat Tottenham klubida davom ettirishni xohlamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda ishonchli manba Fabrizio Romano ma’lumot berdi. Hozirgi vaqtda Muhammad Qudus faqat Tottenham bilan muzokaralar olib bormoqda, boshqa klublarga o‘tishga qiziqmaydi.
Futbolchi allaqachon "shporlar" bilan kelishuvga erishgan, ammo klublar o‘rtasida yakuniy qaror qabul qilinishi kerak. 2024/25 yilgi mavsumda Qudus barcha musobaqalarda jami 35 o‘yinda maydonga tushib, 5 ta gol urdi va 4 ta golga uzatma berdi.
Transfermarkt mutaxassislari uning bozor qiymatini 45 million yevroga baholamoqda. Bu ma’lumotlar futbolchining yuqori darajadagi ishtiroki va klub bilan kelajakdagi rejalari haqida aniq tasavvur beradi.

Мухаммад Кудус играет только в Тоттенхэме
Нападающий команды Вест Хэм Мухаммад Кудус хочет продолжить свою карьеру только в клубе Тоттенхэм. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил надежный источник Фабрицио Романо. В настоящее время Мухаммад Кудус ведет переговоры только с Тоттенхэмом и не интересуется переходом в другие клубы.
Футболист уже достиг соглашения с "шпорами", однако между клубами должно быть принято окончательное решение. В сезоне 2024/25 Кудус сыграл в 35 матчах во всех соревнованиях, забил 5 голов и отдал 4 голевые передачи.
Специалисты Transfermarkt оценивают его рыночную стоимость в 45 миллионов евро. Эти данные дают четкое представление о высоком уровне участия футболиста и его будущих планах с клубом.