Gennadiy Orlov Moskva CSKA jamoasining o‘tgan mavsumdagi o‘yinini yuqori baholadi va jamoani maqtadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Sankt-Peterburgda yashasa-da, CSKA o‘yinini tomosha qilishdan mamnun bo‘lganini ta’kidladi. Orlovning so‘zlariga ko‘ra, jamoa allaqachon yaxshi tashkil etilgan edi, biroq yangi murabbiy futbolchilarning o‘yini va qarashlariga yangi nafas olib kiradi.
O‘tgan mavsumda CSKA Marko Nikolić boshchiligida Rossiya chempionatida uchinchi o‘rinni egalladi va Rossiya Kubogini qo‘lga kiritdi. Yozda jamoani shveytsariyalik murabbiy Fabio Chelestini boshqarishga boshladi.
12 iyul kuni CSKA Rossiya Superkubogi uchun Krasnodar jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Ushbu o‘yin jamoaning yangi mavsumdagi imkoniyatlarini namoyish etishi kutilmoqda.
Orlovning fikricha, yangi murabbiy jamoaga ijobiy o‘zgarishlar olib keladi va futbolchilarning o‘yini yanada yaxshilanadi.

Орлов: Я живу в Санкт-Петербурге, я хвалю ЦСКА
Геннадий Орлов высоко оценил игру московского ЦСКА в прошлом сезоне и похвалил команду. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Хотя он живет в Санкт-Петербурге, он отметил, что ему приятно смотреть игры ЦСКА. По словам Орлова, команда уже была хорошо организована, но новый тренер привнесет новое дыхание в игру и взгляды футболистов.
В прошлом сезоне ЦСКА под руководством Марко Николича занял третье место в чемпионате России и завоевал Кубок России. Летом команду начал тренировать швейцарский специалист Фабио Челестини.
12 июля ЦСКА проведет матч против команды Краснодар за Суперкубок России. Ожидается, что эта игра продемонстрирует возможности команды в новом сезоне.
По мнению Орлова, новый тренер принесет команде положительные изменения, и игра футболистов станет еще лучше.