Genich PSJ va Real o‘rtasidagi o‘yinni baholadi
Yarim final bosqichida bo‘lib o‘tadigan klub jahon chempionati doirasida Fransiyaning "PSJ" jamoasi Madridning "Real" klubi bilan kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin bo‘yicha futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z fikrlarini bildirdi. Uning aytishicha, "ikkala jamoa ham gol uradi" degan variantni ko‘rib chiqish mumkin.
Shuningdek, "ikkala jamoa gol uradi va umumiy gol soni 2,5 dan ko‘p bo‘ladi" kombinatsiyasi ham qiziqarli. Biroq, Konstantin Genich "sobiq jamoalar qoidasi"ni afzal ko‘radi, chunki Mbappe sobiq jamoasiga qarshi o‘ynaydi.
"PSJ" va "Real" o‘rtasidagi o‘yin bugun, 9 iyul kuni bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinda g‘olib chiqqan jamoa finalda Londonning "Chelsi" jamoasi bilan bellashadi. Bu o‘yin futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va ikki kuchli jamoa o‘rtasidagi bahs yuqori darajada bo‘lishi kutilmoqda.

Генич оценил игру между ПСЖ и Реалом
В полуфинале клубного чемпионата мира французская команда "ПСЖ" встретится с мадридским "Реалом". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футбольный комментатор Константин Генич высказал свои мысли по этому поводу. По его словам, стоит рассмотреть вариант, что "обе команды забьют гол".
Также интересна комбинация "обе команды забьют и общее количество голов будет больше 2,5". Однако Константин Генич предпочитает "правило бывших команд", так как Мбаппе играет против своей бывшей команды.
Матч между "ПСЖ" и "Реалом" состоится сегодня, 9 июля. Встреча начнется в 22:00 по московскому времени.
Команда, победившая в этом матче, встретится в финале с лондонским "Челси". Эта игра вызывает большой интерес у футбольных болельщиков, и ожидается, что борьба между двумя сильными командами будет на высоком уровне.