Arsenal Trossar uchun narxini 25 millionga belgiladi
Londonning Arsenal klubi qanot himoyachisi Leandro Trossar uchun narx belgiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
So‘nggi paytlarda tarqalgan xabarlarga ko‘ra, Turkiyaning Fenerbaxche klubi belgiyalik futbolchini sotib olishga qiziqish bildirgan va 15 million yevro taklif qilgan. Biroq, Arsenal jamoasi 30 yoshli futbolchini 25 million yevroga baholamoqda, deb xabar beradi jurnalist Ekrem Konur.
Shuningdek, Arsenal Trossar bilan yangi shartnoma imzolash bo‘yicha muzokaralar olib bormoqda, ammo futbolchi maosh bo‘yicha talablaridan kelib chiqqan holda kelishuvga erishilmagan. Bu jarayonni Angliya Premer Ligasi, La Liga, Seriya A va Saudiya Arabistoni chempionatidan boshqa klublar ham diqqat bilan kuzatib bormoqda.

Арсенал установил цену на Троссара в 25 миллионов
Лондонский клуб Арсенал установил цену на крылового защитника Леандро Троссара. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Согласно последним сообщениям, турецкий клуб Фенербахче проявил интерес к бельгийскому футболисту и предложил 15 миллионов евро. Однако команда Арсенала оценивает 30-летнего футболиста в 25 миллионов евро, сообщает журналист Экрем Конур.
Кроме того, Арсенал ведет переговоры о подписании нового контракта с Троссаром, но соглашение не было достигнуто из-за требований футболиста по зарплате. Этот процесс внимательно наблюдают клубы из Английской Премьер-лиги, Ла Лиги, Серии А и чемпионата Саудовской Аравии.