Sobiq Moskva CSKA futbolchisi Dmitriy Homukha Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida bo‘lib o‘tadigan «Krasnodar» va CSKA jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning so‘zlariga ko‘ra, bu bahsda aniq g‘olibni oldindan aytish qiyin. Har bir CSKA futbolchisi yangi murabbiy oldida o‘zini namoyish etishni istaydi, shuning uchun ularning motivatsiyasi juda yuqori bo‘ladi.
Ushbu fikrlar «Chempionat» nashri tomonidan e’lon qilindi. O‘yin 12 iyul kuni Kazan shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
2024/2025 yilgi mavsumda «Krasnodar» Premyer-liga chempioni bo‘ldi, CSKA esa Rossiya Kubogini qo‘lga kiritdi. Ushbu o‘yin yuqori darajadagi raqobat va qiziqarli voqea bo‘lishi kutilmoqda.

Футболисты ЦСКА имеют высокую мотивацию перед новым тренером
Бывший футболист московского ЦСКА Дмитрий Хомуха высказал свои мысли о предстоящем матче между командами «Краснодар» и ЦСКА в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, в этом поединке трудно заранее назвать явного победителя. Каждый футболист ЦСКА хочет проявить себя перед новым тренером, поэтому их мотивация будет очень высокой.
Эти мысли были опубликованы изданием «Чемпионат». Игра состоится 12 июля на стадионе в Казани и начнется в 18:00 по московскому времени.
В сезоне 2024/2025 «Краснодар» стал чемпионом Премьер-лиги, а ЦСКА завоевал Кубок России. Ожидается, что этот матч станет событием с высокой конкуренцией и интересным зрелищем.