Krugovoy hujumchi bo‘lishga hozir emasligini aytdi
CSKA jamoasining qanot himoyachisi Danil Krugovoy yangi bosh murabbiy Fabio Chelestining so‘rovi bilan markaziy hujumchi bo‘lishga tayyorligi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U bunday pozitsiyada o‘ynash haqida so‘z yuritishni istamadi va o‘zini hujumchi sifatida ko‘rmaydi. Shveytsariyalik mutaxassis Krugovoyni chap yarim himoyachi sifatida maydonga tushirmoqda.
Oldingi mavsumda u 31 o‘yinda maydonga tushib, ikki gol urdi va oltita golli pas berdi. Yaqinda CSKA mavsumning birinchi o‘yinida Krasnodar jamoasini yengib, Rossiya OLIMPBET Superkubogini qo‘lga kiritdi.
Uchrashuv 1:0 hisobida tugadi. Jamoa va futbolchi kelajakda yangi vazifalarni bajarishga tayyorligini bildirib, o‘z ishini davom ettirmoqda.

Круговой нападающий сказал, что сейчас не готов стать им
Защитник ЦСКА Данил Круговой высказал мнение о том, что он готов стать центральным нападающим по запросу нового главного тренера Фабио Челестино. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он не хотел говорить о том, чтобы играть на такой позиции и не видит себя в роли нападающего. Швейцарский специалист выпускает Кругового на поле в качестве левого полузащитника.
В прошлом сезоне он сыграл в 31 матче, забил два гола и отдал шесть голевых передач. Недавно ЦСКА в первом матче сезона одержал победу над командой Краснодар и завоевал Суперкубок России OLIMPBET.
Встреча завершилась со счетом 1:0. Команда и футболист заявляют о готовности выполнять новые задачи в будущем и продолжают свою работу.