Bayramyan: Rostov Zenitga qarshi kuchli o‘yin ko‘rsatishi kerak
«Rostov» jamoasining yarim himoyachisi va tajribali futbolchisi Xoren Bayramyan yangi mavsumning birinchi turida Sankt-Peterburgning «Zenit» jamoasiga qarshi o‘yin oldidan fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U «Zenit» jamoasi kuchli raqib ekanligini ta’kidladi. Har bir futbolchi ularga qarshi o‘zining eng yaxshi o‘yinini ko‘rsatishi lozim.
Bayramyanning aytishicha, o‘yin qiyin kechadi, ayniqsa bu mavsumning ilk turi bo‘lgani uchun. Shunga qaramay, jamoa o‘z imkoniyatlarini to‘liq namoyish etib, «Zenit»dan ochko olishga harakat qiladi.
Eslatib o‘tamiz, kelayotgan turda «Rostov» «Zenit»ning uy maydonida, ya’ni Sankt-Peterburgdagi «Gazprom Arena» stadionida o‘ynaydi. O‘tgan mavsumda «Rostov» Rossiya Premer-ligasida sakkizinchi o‘rinni egallagan bo‘lsa, «Zenit» ikkinchi pog‘onani band qilgan edi.
Bu o‘yin jamoalar uchun muhim sinov bo‘lib, «Rostov» uchun yuqori natijaga erishish imkoniyati hisoblanadi. Bayramyan va jamoasi muxlislar oldida yaxshi natija ko‘rsatishga intiladi.

Байрамян: Ростов должен показать сильную игру против Зенита
Полузащитник и опытный футболист команды «Ростов» Хорен Байрамян высказался перед игрой против команды «Зенит» из Санкт-Петербурга в первом туре нового сезона. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что команда «Зенит» является сильным соперником. Каждый футболист должен показать свою лучшую игру против них.
По словам Байрамяна, игра будет сложной, особенно потому, что это первый тур сезона. Тем не менее, команда постарается полностью продемонстрировать свои возможности и попытаться заработать очки у «Зенита».
Напоминаем, что в предстоящем туре «Ростов» сыграет на выезде против «Зенита» на стадионе «Газпром Арена» в Санкт-Петербурге. В прошлом сезоне «Ростов» занял восьмое место в Российской Премьер-лиге, тогда как «Зенит» занял вторую позицию.
Эта игра станет важным испытанием для команд и возможностью для «Ростова» добиться высокого результата. Байрамян и его команда стремятся показать хороший результат перед своими болельщиками.