Ponomaryov Dinamo va Baltika o‘yinini bashorat qildi
Mashhur sobiq futbolchi Vladimir Ponomaryov Rossiya Premyer Ligasi yangi mavsumining birinchi o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Juma kuni kechqurun poytaxtning Dinamo va Baltika jamoalari o‘rtasida chempionat ochiladi. Ponomaryovning so‘zlariga ko‘ra, Baltika jamoasi yaxshi tarkibga ega bo‘lib, ularni tajribali murabbiy Andrey Talalayev boshqaradi.
Shu bilan birga, u Dinamo jamoasining g‘alaba qozonishini kutmoqda. U ta’kidlashicha, Dinamo kuchliroq va o‘z maydonida o‘ynaydi, Baltika esa yaqinda Premyer Ligaga qaytgan.
Shuning uchun ularga qarshilik ko‘rsatish qiyin bo‘ladi. Ponomaryovning fikricha, Dinamo ushbu o‘yinda ikki gol farqi bilan g‘alaba qozonadi.
Dinamo va Baltika jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 18 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanadi. Futbol maydonidagi voqealarni batafsil kuzatish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiyani tomosha qilish mumkin.

Пономарёв предсказал игру Динамо и Балтики
Известный бывший футболист Владимир Пономарев высказал свое мнение о первом матче нового сезона Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В пятницу вечером в столице состоится открытие чемпионата между командами Динамо и Балтика. По словам Пономарева, у команды Балтика хороший состав, и ею управляет опытный тренер Андрей Талалаев.
В то же время он ожидает победы команды Динамо. Он подчеркивает, что Динамо сильнее и играет на своем поле, тогда как Балтика недавно вернулась в Премьер-Лигу.
Поэтому им будет сложно оказать сопротивление. По мнению Пономарева, Динамо выиграет в этом матче с разницей в два гола.
Игра между командами Динамо и Балтика начнется 18 июля в 20:30 по московскому времени. Для подробного наблюдения за событиями на футбольном поле можно смотреть текстовую трансляцию, предоставляемую порталом LiveResult.
Определились пары 1/8 финала Лиги Европы. Об этом сообщает Zamin.uz. Церемония жеребьёвки прошла 27 февраля в швейцарском городе Нон. В ней принял участие бывший футболист Португалии Манише. После
Чемпион UFC в легком весе Илья Топурия недавно в интервью с Эдином Россом высказал свои мысли о величайших бойцах всех времен, что вызвало большие споры в мире MMA. Об этом сообщает Zamin.uz. В его