Trabzonspor vitse-prezidenti Milan ko‘chasida o‘g‘irlandi
Italiyaning Milan shahrida 53 yoshli Nevzat Kaya, Turkiyaning "Trabzonspor" klubining vitse-prezidenti, kunduzi ochiq ko‘chada o‘g‘irlandi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning qo‘lidan 300 ming yevro qiymatidagi Richad Mille soati tortib olindi. Italiyaning Corriere della Sera nashrining xabariga ko‘ra, o‘g‘irlikni uch nafar shaxs amalga oshirgani va ular piyoda qochib ketgani ma’lum bo‘ldi.
Hodisa Kaya ta’til paytida, u Milan shahrida dam olishni rejalashtirganda yuz berdi. Endi u dam olish o‘rniga yo‘qolgan soatini qidirishga majbur bo‘lmoqda.

Т vicepresidente Трабзонспора был похищен на улице Милан
В итальянском городе Милан 53-летний Невзат Кая, вице-президент турецкого клуба "Трабзонспор", был похищен днем на открытой улице. Об этом сообщает Euro-football.ru.
У него был похищен часы Richad Mille стоимостью 300 тысяч евро. По информации итальянского издания Corriere della Sera, кражу совершили трое человек, которые сбежали пешком.
Инцидент произошел во время отпуска Кая, когда он планировал отдохнуть в Милане. Теперь ему вместо отдыха придется искать свои потерянные часы.
Новый сезон чемпионата Турции начнется 8 августа. В первом туре Суперлиги "Трабзонспор" примет команду "Коджаэлиспор" на своем стадионе.