David Gantsko "Al-Nasr" klubiga o‘tadi
Futbolchi David Gantsko yaqinda Saudiya Arabistonining "Al-Nasr" klubiga o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda ishonchli manba Fabrizio Romano ma’lum qildi. Manbaning xabar berishicha, "Al-Nasr" klubi "Feyenoord" bilan kelishuvning so‘nggi tafsilotlarini muhokama qilgan.
Gantsko "Al-Nasr" bilan uch yillik shartnoma imzolaydi. Transfer summasi 33 million yevroni tashkil etadi.
David Gantsko 2022 yildan buyon "Feyenoord" jamoasida o‘ynaydi. O‘tgan mavsumda himoyachi Niderland klubida 44 ta uchrashuvda maydonga tushib, to‘rtta gol urdi va to‘rtta golli uzatma berdi.
Transfermarkt ma’lumotlariga ko‘ra, futbolchining bozor qiymati 30 million yevro atrofida baholanmoqda. Ushbu transfer "Al-Nasr" jamoasining tarkibini yanada mustahkamlashga xizmat qiladi.
Futbolchining yangi jamoasida qanday natijalar ko‘rsatishi muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutilmoqda.

Давид Ганцко переходит в клуб "Аль-Наср"
Футболист Давид Ганцко недавно перейдет в клуб Саудовской Аравии "Аль-Наср". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил надежный источник Фабрицио Романо. По информации источника, клуб "Аль-Наср" обсуждал последние детали соглашения с "Фейеноордом".
Ганцко подпишет трехлетний контракт с "Аль-Наср". Сумма трансфера составит 33 миллиона евро.
Давид Ганцко играет в команде "Фейеноорд" с 2022 года. В прошлом сезоне защитник провел 44 матча за нидерландский клуб, забил четыре гола и сделал четыре голевые передачи.
Согласно данным Transfermarkt, рыночная стоимость футболиста оценивается примерно в 30 миллионов евро. Этот трансфер поможет укрепить состав команды "Аль-Наср".