Bayer direktori Virts tanlovi haqida gapirdi
«Bayer» kompaniyasining bosh direktori Fernando Karro Florian Virts bo‘yicha «Bavariya» bilan olib borilgan muzokaralar haqida esladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Myunxenlik grand «Liverpul» bilan 22 yoshli hujumchi yarim himoyachi uchun kurashda mag‘lub bo‘ldi. «Bavariyada» Florian ularni tanlaydi, degan ishonch bor edi.
Shunda men ularga: «Bizda boshqa ma’lumot bor», deb aytdim, deya Karro so‘zlari ingliz ommaviy axborot vositalarida keltirilmoqda. Florian Virtsning transferi «Liverpul» uchun bonuslarni hisobga olmaganda rekord darajada, 125 million yevroga tushdi.
Futbolchining otasi esa yigitni sport loyihasi qiziqtirgani haqida ma’lum qilgan. «Bavariya» esa uzoq vaqt yosh nemis yulduziga asosiy nomzod sifatida qaralgan.

Директор Bayer Виртс поговорил о выборе
Генеральный директор компании «Bayer» Фернандо Карро вспомнил о переговорах с «Баварией» по поводу Флориана Вирца. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Мюнхенский грант проиграл борьбу за 22-летнего нападающего полузащитника «Ливерпулю». Существовала уверенность, что Флориан выберет их.
«Тогда я сказал им: «У нас есть другая информация», - приводятся слова Карро в английских СМИ. Трансфер Флориана Вирца обошелся «Ливерпулю» в рекордные 125 миллионов евро, не считая бонусов.
Отец футболиста сообщил, что молодого человека интересует спортивный проект. «Бавария» долгое время рассматривалась как основной кандидат на молодую немецкую звезду.