Ponomaryov Orenburg va CSKA o‘yini haqida fikr bildirdi
Sobiq futbolchi Vladimir Ponomaryov Rossiya Premyer Ligasi birinchi turida bo‘lib o‘tadigan Orenburg va CSKA jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv 21 iyul kuni soat 17:30 da Moskva vaqti bilan boshlanadi va CSKA mehmon sifatida maydonga tushadi. Ponomaryovning fikriga ko‘ra, bu o‘yinda armiyachilar g‘alaba qozonishiga ishonch katta.
U jamoaning yarim himoyasi hozir yaxshi ishlayotganini, hujumda ham vaziyatlar yaxshi tashkil etilayotganini ta’kidladi. Shuningdek, futbolchilar o‘yin davomida intizomli harakat qilishayotganini alohida qayd etdi.
Sobiq futbolchi CSKA jamoasining OLIMPBET Rossiya Superkubogidagi o‘yinini ham maqtadi. Unga ko‘ra, “qizil-ko‘k” jamoa yangi bosh murabbiy Fabio Chelestining barcha rejalarini amalga oshirdi va maydonda a’lo darajadagi intizomni namoyish etdi.
Umuman olganda, Ponomaryov CSKAning yaqin o‘yinda kuchli raqibga qarshi o‘z imkoniyatlarini to‘liq ishga solishini kutmoqda.

Пономарёв высказал мнение о матче Оренбург и ЦСКА
Бывший футболист Владимир Пономарев высказался о матче между командами Оренбург и ЦСКА, который пройдет в первом туре Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Матч начнется 21 июля в 17:30 по московскому времени, и ЦСКА выйдет на поле в качестве гостя. По мнению Пономарева, у армейцев есть высокая уверенность в победе в этой игре.
Он отметил, что полузащита команды сейчас хорошо работает, а в атаке также хорошо организованы ситуации. Кроме того, он отдельно подчеркнул, что футболисты действуют дисциплинированно в ходе игры.
Бывший футболист также похвалил игру команды ЦСКА в матче за Суперкубок России OLIMPBET. По его словам, "красно-синие" реализовали все планы нового главного тренера Фабио Челесте и продемонстрировали высокий уровень дисциплины на поле.
В целом, Пономарев ожидает, что ЦСКА полностью раскроет свои возможности в ближайшем матче против сильного соперника.