Prezident Administratsiyasining uch vakili boshqa ishga o‘tkazildi
– Saidlaziz Saidasilovich Saidkarimov boshqa ishga o‘tishi munosabati bilan O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Administratsiyasi Nazorat inspeksiyasi boshlig‘i lavozimidan;
– Utkirjon G‘ayratovich Kodirov boshqa ishga o‘tishi munosabati bilan O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Administratsiyasi Hududlar bilan hamkorlik qilish va tahliliy materiallarni tayyorlash departamentining rahbari lavozimidan;
– Jaxongir Jovaxirlayevich Ibragimov boshqa ishga o‘tishi munosabati bilan O‘zbekiston Respublikasi Prezidenti Administratsiyasi Rejalashtirish va axborot ta’minoti departamenti rahbari o‘rinbosari lavozimidan ozod etildi.

Представитель администрации президента был переведен на другую работу
– Саидлазиз Саидосилович Саидкаримов освобожден от должности начальника Инспекции контроля Администрации Президента Республики Узбекистан в связи с переводом на другую работу;
– Уткиржон Гайратович Кодиров освобожден от должности руководителя Департамента сотрудничества с регионами и подготовки аналитических материалов Администрации Президента Республики Узбекистан в связи с переводом на другую работу;
– Джахонгир Джовахирлаевич Ибрагимов освобожден от должности заместителя руководителя Департамента планирования и информационного обеспечения Администрации Президента Республики Узбекистан в связи с переводом на другую работу.