Keylor Navas Meksikaning Pumas klubiga o‘tmoqda
Darvozabon Keylor Navas "Nyuwells Old Boys" klubidan Meksikaning "Pumas" jamoasiga o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Klub rahbarlari transfer bo‘yicha kelishuvga erishdi, deb xabar beradi jurnalist Rodrigo Selorio. O‘tish yaqin kunlarda amalga oshiriladi, agar kutilmagan holatlar yuz bermasa.
Mashhur kostarikalik futbolchi Yevropa futbolining sobiq yulduzi Aaron Remzi bilan bir jamoada o‘ynaydi. Keylor Navas "Nyuwells Old Boys"da atigi yarim yil faoliyat yuritdi.
U argentinalik jamoaga erkin agent sifatida yanvar oyida qo‘shilgan edi. Darvozabon dekabrda 39 yoshga to‘ladi.
Avvalroq Navas "PSJ", "Nottingem Forest", Madridning "Real", "Levant", "Albasete" va "Saprisse" klublarida o‘ynagan. Uning boy tajribasi va yuqori mahorati yangi jamoasida ham katta foyda keltirishi kutilmoqda.
"Pumas" klubida o‘zining professional faoliyatini davom ettiruvchi Keylor Navas muxlislar va futbol mutaxassislari tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Кейлор Навас переходит в мексиканский клуб Пумас
Вратарь Кейлор Навас переходит из клуба "Ньюэллс Олд Бойз" в мексиканскую команду "Пумас". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Руководство клуба достигло соглашения по трансферу, сообщает журналист Родриго Селорио. Переход должен состояться в ближайшие дни, если не произойдут непредвиденные обстоятельства.
Знаменитый костариканский футболист будет играть в одной команде с бывшей звездой европейского футбола Аароном Рэмси. Кейлор Навас провел всего полгода в "Ньюэллс Олд Бойз".
Он присоединился к аргентинской команде в январе в качестве свободного агента. Вратарю в декабре исполнится 39 лет.
Ранее Навас играл за "ПСЖ", "Ноттингем Форест", мадридский "Реал", "Леванте", "Альбасете" и "Саприссу". Ожидается, что его богатый опыт и высокий уровень мастерства принесут большую пользу новой команде.
Кейлор Навас, продолжающий свою профессиональную карьеру в клубе "Пумас", встречается с большим интересом со стороны болельщиков и футбольных экспертов.