Stiven Jerrard 45 yoshida boboga aylandi
Sobiq “Liverpul” kapitanlaridan biri Stiven Jerrard bu yil boboga aylandi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning qizi Lili-Ella qiz farzand dunyoga keltirdi. Bu quvonchli voqea haqida 21 iyul kuni ma’lumot berildi.
Lili-Ella ijtimoiy tarmoqlarda eri bilan chaqaloqni tashish uchun maxsus sumkani ushlab turgan suratini joylashtirdi va oilaga yangi a’zo qo‘shilgani haqida yozdi. Stiven Jerrard bu yangilikni eshitib, nabirasi bilan uchrashishni intiqlik bilan kutayotganini bildirdi.
“Liverpul” afsonasining yoshi hozirda 45 da. U murabbiylik faoliyatida so‘nggi ishlagan klubi Saudiya Arabistonidagi “Al-Ittifoq” jamoasi bo‘lgan.
Oldinroq Jerrardni “Reyndjers” klubi o‘z safiga qaytarishga harakat qilgani haqida xabarlar tarqalgan edi. Ammo u oilasining Saudiya Arabistonidan ko‘chib o‘tishni istamasligi sababli taklifni rad etdi.
Lili-Ellaning eri Liam Birn Irlandiyaning jinoyat bilan bog‘liq mashhur oilalaridan birining vakili hisoblanadi. Ular 2022 yildan beri munosabatda.

Стивен Джеррард стал дедом в 45 лет
Бывший капитан «Ливерпуля» Стивен Джеррард в этом году стал дедом. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Его дочь Лили-Элла родила девочку. Об этой радостной новости стало известно 21 июля.
Лили-Элла разместила в социальных сетях фотографию, на которой она с мужем держит специальную сумку для новорожденного, и написала о том, что в семье появился новый член. Стивен Джеррард, услышав эту новость, заявил, что с нетерпением ждет встречи с внуком.
Легенде «Ливерпуля» сейчас 45 лет. Его последним клубом в тренерской карьере была команда «Аль-Иттифак» из Саудовской Аравии.
Ранее сообщалось, что Джеррарда пытались вернуть в клуб «Рейнджерс». Однако он отказался от предложения, так как его семья не хотела переезжать из Саудовской Аравии.
Муж Лили-Эллы Лиам Бирн является представителем одной из известных преступных семей Ирландии. Они находятся в отношениях с 2022 года.