Reshford Barselonada moslashishda muammo ko‘rmaydi
Yangi «Barselona» futbolchisi Markus Reshford yangi jamoaga moslashish jarayoni haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ingliz futbolchisi bo‘lib, «Manchester Yunayted» klubidan ijaraga olingan va keyinchalik sotib olish imkoniyati mavjud. Reshford o‘zini yaxshi bilishini, asosiy kuchi vaziyatga qarab moslashish va o‘zgarishga tayyorlik ekanligini ta’kidladi.
Unga ko‘ra, bu jarayonda hech qanday xavotiri yo‘q. Futbolchi va murabbiy tezroq moslashishga umid qilmoqda.
«Barselona» klubi chorshanba kuni Markus Reshford bilan rasmiy shartnoma imzolaganini e’lon qildi. O‘tgan mavsumning ikkinchi yarmida u «Aston Villa» jamoasida ijarada o‘ynagan.
Reshfordning jamoaga qo‘shilishi «Barselona» uchun muhim qo‘shimcha bo‘lib, u jamoaning hujum chizig‘ini yanada kuchaytirishi kutilmoqda. Futbolchi o‘zining tajribasi va ko‘nikmalari bilan yangi jamoada muvaffaqiyatga erishishga intilmoqda.

Рэшфорд не испытывает проблем с адаптацией в Барселоне
Новый футболист «Барселоны» Маркус Решфорд высказал свое мнение о процессе адаптации в новой команде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он является английским футболистом, арендованным из клуба «Манчестер Юнайтед» с возможностью последующего выкупа. Решфорд отметил, что хорошо знает себя, и его основная сила заключается в способности адаптироваться и готовности к изменениям в зависимости от ситуации.
По его словам, в этом процессе нет никаких волнений. Футболист и тренер надеются на быструю адаптацию.
Клуб «Барселона» в среду объявил о подписании официального контракта с Маркусом Решфордом. Вторая половина прошлого сезона он провел в аренде в команде «Астон Вилла».
Присоединение Решфорда к команде является важным дополнением для «Барселоны», и ожидается, что он усилит атакующую линию команды. Футболист стремится добиться успеха в новой команде благодаря своему опыту и навыкам.