Semak uch futbolchining holati haqida gapirdi
Zenit jamoasi bosh murabbiyi Sergey Semak kadrlar holati haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Piterliklar Rossiya chempionatining Rubinning safardagi o‘yini uchun tayyorgarlik ko‘rmoqda. Semakning so‘zlariga ko‘ra, ba’zi futbolchilarda muayyan muammolar mavjud, biroq Zenit jamoasida barcha o‘yinchilar o‘yin uchun tayyor bo‘lishiga umid qilinmoqda.
Shu bilan birga, ilgari jarohat olgan futbolchilarning jamoaga qaytishi kutilmayapti. Karavaev tiklanish jarayonini davom ettirmoqda, qolgan futbolchilar orasida esa Sacha Zdelar va Sacha Erokhin umumiy guruhda qisman mashg‘ulotlarga boshlashgan.
Rossiya Premyer-ligasining Rubin va Zenit o‘rtasidagi uchrashuvi 27 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 20:00 da boshlanadi. Futbol maydonidagi voqealarni LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin.

Семак поговорил о состоянии трех футболистов
Главный тренер команды "Зенит" Сергей Семак высказался о состоянии кадров. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Петербуржцы готовятся к выездному матчу чемпионата России против "Рубина". По словам Семака, у некоторых футболистов есть определенные проблемы, однако в команде "Зенит" надеются, что все игроки будут готовы к игре.
В то же время не ожидается возвращения ранее травмированных футболистов в команду. Караваев продолжает процесс восстановления, среди остальных футболистов Саша Зделар и Саша Ерохин начали частичные тренировки в общей группе.
Матч Российской Премьер-лиги между "Рубином" и "Зенитом" начнется 27 июля в 20:00 по московскому времени. Следить за событиями на футбольном поле можно через текстовую трансляцию, предоставляемую порталом LiveResult.