Shnyakin Krasnodar va Lokomotiv o‘yinini sharhlaydi
Payshanba kuni Rossiya Premyer Ligasi ikkinchi tur o‘yinlari uchun sharhlovchilar tayinlangani haqida ma’lumot e’lon qilindi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Turdagi markaziy o‘yinni Dmitriy Shnyakin sharhlaydi. U shanba kuni bo‘lib o‘tadigan «Krasnodar» va «Lokomotiv» jamoalari o‘rtasidagi o‘yinni sharhlashga mas’uldir.
Ushbu o‘yinni «Match TV» telekanali namoyish etadi. Boshqa sharhlovchilar tayinoti haqida ma’lumotni quyidagi e’lonlardan bilib olish mumkin.
Bir hafta oldin ma’lum qilganimizdek, «Match TV» federal telekanalida faqat ikkinchi turdan ikki o‘yinni tomosha qilish mumkin bo‘ladi. Ikkinchi o‘yin «Rubin» va «Lokomotiv» jamoalari o‘rtasida kechadi.
Rossiya Premyer Ligasi ikkinchi tur o‘yinlari 25 iyuldan 27 iyulgacha davom etadi. Ushbu o‘yinlar futbol muxlislari uchun qiziqarli va muhim bo‘lib, jamoalar o‘zaro kuch sinashadi.
Har bir o‘yinning natijasi liganing umumiy reytingiga ta’sir ko‘rsatadi. Shuning uchun ham har bir uchrashuvga alohida e’tibor qaratiladi.

Шнякин комментирует игру Краснодар и Локомотив
В четверг была опубликована информация о назначении комментаторов на матчи второго тура Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Центральный матч тура прокомментирует Дмитрий Шнякин. Он ответственный за комментирование игры между командами «Краснодар» и «Локомотив», которая состоится в субботу.
Этот матч будет транслироваться на телеканале «Матч ТВ». Информацию о назначениях других комментаторов можно узнать из следующих объявлений.
Как мы сообщали неделю назад, на федеральном телеканале «Матч ТВ» можно будет посмотреть только два матча второго тура. Второй матч пройдет между командами «Рубин» и «Локомотив».
Матчи второго тура Российской Премьер-Лиги будут проходить с 25 по 27 июля. Эти игры являются интересными и важными для футбольных болельщиков, команды будут соревноваться друг с другом.
Результаты каждого матча будут влиять на общий рейтинг лиги. Поэтому к каждой встрече будет уделено особое внимание.