Arshavin Lukyanovni Premer-ligada ko‘rmaymiz dedi
Juma kuni kechqurun Rossiya Premer-ligasining ikkinchi tur dasturi "Krilya Sovetov" va "Pari NN" jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga start berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Samarqandliklar 2:0 hisobida g‘alaba qozondi. Ikkala gol ham ikkinchi bo‘limga qo‘shib berilgan vaqtda kiritildi.
Rossiya terma jamoasi sobiq futbolchisi Andrey Arshavin fikricha, "Pari NN" jamoasi darvozaboni Vadim Lukyanov endi Premer-ligada o‘ynamaydi. U qo‘shimcha yetti daqiqada o‘zini yomon tomondan ko‘rsatdi va bu uning faoliyatida muhim burilish bo‘ldi.
Arshavinning so‘zlariga ko‘ra, Lukyanovni yana Premer-ligada ko‘rish ehtimoli kam. Vadim Lukyanov "Pari NN" safida sakkizta o‘yinda maydonga tushdi va 13 ta gol o‘tkazib yubordi.
Premer-liganing uchinchi turida "Pari NN" jamoasi "Lokomotiv"ni qabul qiladi. Bu o‘yin muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Аршавин сказал, что мы не увидим Лукьянова в Премьер-лиге
В пятницу вечером стартовала программа второго тура Российской Премьер-лиги с матчем между командами "Крылья Советов" и "Пари НН". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Самарцы одержали победу со счетом 2:0. Оба гола были забиты в добавленное ко второму тайму время.
По мнению бывшего футболиста сборной России Андрея Аршавина, вратарь команды "Пари НН" Вадим Лукьянов больше не будет играть в Премьер-лиге. Он проявил себя с плохой стороны в добавленных семи минутах, и это стало важным поворотным моментом в его карьере.
По словам Аршавина, вероятность того, что Лукьянова снова увидят в Премьер-лиге, мала. Вадим Лукьянов сыграл в восьми матчах за "Пари НН" и пропустил 13 голов.
В третьем туре Премьер-лиги команда "Пари НН" примет "Локомотив". Этот матч ожидается с большим интересом со стороны болельщиков.