Talalaev Stankovich muxlisi emasligini aytdi
«Baltika» jamoasi bosh murabbiyi Andrey Talalaev Moskvadagi «Spartak» jamoasi bosh murabbiyi Deyan Stankovich haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Talalaevning so‘zlariga ko‘ra, u Stankovichni muxlisi emasligini, unga boshqa futbolchilar, masalan, Terri ko‘proq yoqqanini ta’kidladi. Stankovich futbolchi sifatida Milanning «Inter» klubi va Serbiya milliy terma jamoasining yulduzi bo‘lgan.
Eslatib o‘tish joizki, shanba kuni «Baltika» Moskvada Stankovich boshchiligidagi «Spartak»ni 3:0 hisobida mag‘lub etdi. O‘yinda «Spartak» jamoasi ikki futbolchisidan – forvard Anton Zabolotniy va qanot himoyachisi Markinyosdan ayrilib qoldi.
Baltika jamoasi barcha uchta golni ikkinchi bo‘limda kiritdi. Ushbu natija «Spartak» uchun jiddiy mag‘lubiyat bo‘ldi va jamoaning o‘yini kutilgan darajada bo‘lmaganini ko‘rsatdi.

Талалаев Станкевич фанатом не является
Главный тренер команды «Балтика» Андрей Талалаев высказал свое мнение о главном тренере московского «Спартака» Деяне Станковиче. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Талалаева, он не является фанатом Станковича, ему больше нравятся другие футболисты, например, Терри. Станкович был звездой клуба «Интер» из Милана и сборной Сербии как игрок.
Стоит отметить, что в субботу «Балтика» в Москве одержала победу над «Спартаком» под руководством Станковича со счетом 3:0. В игре команда «Спартак» потеряла двух футболистов – нападающего Антона Заболотного и защитника Маркиньоса.
Команда «Балтика» забила все три гола во втором тайме. Этот результат стал серьезным поражением для «Спартака» и показал, что игра команды была не на ожидаемом уровне.