Murad Musayev: Lokomotivga qarshi murakkab o‘yin kutilyapti
Krasnodar jamoasining bosh murabbiyi Murad Musayev yaqinlashayotgan raqibi, Moskva Lokomotiv jamoasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Lokomotiv jamoasi o‘tgan mavsumga nisbatan o‘yinda katta o‘zgarishlarga duch kelmagan. Jamoa kuchli hisoblanadi va Rossiya futbolining eng yaxshi jamoalaridan biri sifatida e’tirof etiladi.
Murabbiy murakkab va qiyin o‘yin kutayotganini ta’kidladi. Krasnodar va Lokomotiv o‘rtasidagi uchrashuv shanba kuni Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi.
So‘nggi ikki mavsumda Lokomotiv jamoasi Krasnodarni uydan tashqarida mag‘lub eta olmagan. O‘yinning matnli translyatsiyasi saytimizda namoyish etiladi.

Мурад Мусаев: Ожидается сложная игра против Локомотива
Главный тренер команды Краснодар Мурад Мусаев высказал мнение о предстоящем сопернике, московском Локомотиве. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, команда Локомотив не претерпела значительных изменений в игре по сравнению с прошлым сезоном. Команда считается сильной и признается одной из лучших команд российского футбола.
Тренер отметил, что ожидает сложную и трудную игру. Матч между Краснодаром и Локомотивом начнется в субботу в 19:00 по московскому времени.
В последние два сезона команда Локомотив не смогла победить Краснодар на выезде. Текстовая трансляция игры будет показана на нашем сайте.