Al-Jazira klubi himoyachi Villian Rosha bilan shartnoma imzolashni rejalashtirmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchining agentligi avvalroq CSKA jamoasi Braziliyalik futbolchi transferi bo‘yicha taklif olganini tasdiqlagan edi. Telegramdagi "Insaydlar ot Karpa" kanali ma’lumotiga ko‘ra, Al-Jazira Villian Rosha uchun 6 million yevro taklif qilmoqda.
30 yoshli futbolchiga BAA vakillari yiliga 2,7 million yevro maosh to‘lashga tayyor. Shuningdek, klub agentlarga yaxshi komissiya taklif qilmoqda.
Shu bilan birga, manbaning ta’kidlashicha, CSKA klubi Villian Roshani sotishga qarshi. Villian Rosha CSKA jamoasi safida 105 o‘yinda maydonga tushib, yetti gol urgan va to‘qqizta samarali uzatma qilgan.
Ushbu ma’lumotlar futbolchining jamoadagi ahamiyati va transfer jarayonidagi holat haqida aniq tasavvur beradi.

Al-Jazira предложила Роше 6 миллионов евро
Клуб Al-Jazira планирует подписать контракт с защитником Виллианом Рошей. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Агент футболиста ранее подтвердил, что команда ЦСКА получила предложение по трансферу бразильского футболиста. Согласно информации канала "Инсайды от Карпа" в Telegram, Al-Jazira предлагает Виллиану Роше 6 миллионов евро.
Представители ОАЭ готовы платить 30-летнему футболисту зарплату в 2,7 миллиона евро в год. Также клуб предлагает агентам хорошую комиссию.
В то же время, источник подчеркивает, что клуб ЦСКА против продажи Виллиана Роши. Виллиан Роша провел 105 матчей за команду ЦСКА, забил семь голов и сделал девять результативных передач.
Эта информация дает четкое представление о значимости футболиста в команде и о ситуации в процессе трансфера.