Shanba kuni kechqurun Rossiya chempionati uchinchi turi doirasida Pari NN va Lokomotiv jamoalari Groznoy shahrida o‘zaro bahs olib bordi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuvning 59-daqiqasidan 62-daqiqasigacha bo‘lgan oraliqda har ikki jamoa tomonidan uchta gol urildi. Ushbu qisqa vaqt ichida hisob quyidagicha o‘zgardi: avval 0:2, so‘ng 1:2 va nihoyat 1:3.
Ushbu voqealarga taniqli sharhlovchi Konstantin Genich ham munosabat bildirdi. U o‘zining telegram kanalida Groznoyda uch daqiqa davomida ko‘plab gollar urilganini ta’kidladi.
Uchrashuvning keyingi rivojini, ya’ni Pari NN va Lokomotiv o‘rtasidagi bahsning tafsilotlarini LiveResult portali orqali matnli tarzda kuzatib borish mumkin. Hozirda Lokomotiv jamoasi uch turda to‘qqiz ochko jamg‘arish va musobaqa jadvalida yetakchilikni saqlab qolish imkoniyatiga ega.
Bu jamoa turnir jadvalida birinchi o‘rinni mustahkamlash uchun yaxshi imkoniyatga ega ekani aytilmoqda. Shu tariqa, uchrashuv natijalari futbol muxlislari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.

В Грозном за три минуты было забито три гола
В субботу вечером в рамках третьего тура чемпионата России команды Пари НН и Локомотив провели матч в городе Грозный. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В промежутке с 59-й по 62-ю минуту обеими командами было забито три гола. За это короткое время счет изменился следующим образом: сначала 0:2, затем 1:2 и, наконец, 1:3.
На эти события также отреагировал известный комментатор Константин Генич. Он отметил в своем телеграм-канале, что в Грозном за три минуты было забито много голов.
Следить за дальнейшим развитием матча, а именно за деталями встречи между Пари НН и Локомотивом, можно в текстовом формате на портале LiveResult. В настоящее время команда Локомотив имеет возможность набрать девять очков за три тура и сохранить лидерство в турнирной таблице.
Говорится, что эта команда имеет хорошие шансы укрепить первое место в турнирной таблице. Таким образом, результаты матча вызывают большой интерес у футбольных болельщиков.