Egor Titov: Spartak Akron ustidan g‘alaba qozonadi
Rossiya chempionati uchinchi turi doirasida Moskvaning Spartak jamoasi safarda Tol’yattining Akron klubi bilan kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv haqida avval Spartak safida o‘ynagan sobiq futbolchi Egor Titov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Egor Titovning aytishicha, Spartak jamoasi ushbu o‘yinda gol o‘tkazib yuborishi ehtimoli katta.
Biroq, uning fikricha, Spartakning hujumda imkoniyatlari ko‘proq va ular ko‘proq gol urishlari mumkin. Shu sababli, ekspert ushbu bahsda Spartak g‘alabasini va uch yoki undan ortiq gol urilishini taxmin qilmoqda.
Akron va Spartak uchrashuvi bugun, 3-avgust kuni Samaradagi stadionda bo‘lib o‘tadi. O‘yin boshi Moskva vaqti bilan soat 13:30 ga belgilangan.
Ushbu bahsning matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru saytida kuzatish mumkin bo‘ladi. Mazkur uchrashuv Rossiya chempionati doirasida muhim ahamiyatga ega bo‘lib, har ikki jamoa uchun ham muhim sinov bo‘ladi.
Mutaxassislar ushbu o‘yinda ko‘plab gollar urilishi mumkinligini ta’kidlamoqda. Spartak jamoasi navbatdagi uchrashuvda o‘z muxlislarini xursand qilishga harakat qiladi.

Егор Титов: Спартак одержит победу над Акроном
В рамках третьего тура чемпионата России московский клуб Спартак встретится в гостях с клубом Akron из Тольятти. Об этом сообщает Euro-football.ru.
О предстоящем матче ранее высказался бывший футболист Спартака Егор Титов. По словам Егора Титова, у Спартака велика вероятность пропустить гол в этом матче.
Однако, по его мнению, у Спартака больше возможностей в атаке, и они могут забить больше голов. Поэтому эксперт предполагает победу Спартака в этом поединке и что будет забито три или более гола.
Матч Akron и Спартак пройдет сегодня, 3 августа, на стадионе в Самаре. Начало игры назначено на 13:30 по московскому времени.
Текстовую онлайн-трансляцию этого матча можно будет следить на сайте Liveresult.ru. Данный матч имеет важное значение в рамках чемпионата России и станет серьезным испытанием для обеих команд.
Специалисты подчеркивают, что в этом матче может быть забито много голов. Команда Спартак постарается порадовать своих болельщиков в следующем матче.