Titov “Baltika”ning “Orenburg” ustidan g‘alabasini bashorat qildi
Rossiya chempionatining uchinchi turi doirasida Kaliningradning “Baltika” jamoasi o‘z maydonida “Orenburg” bilan uchrashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin haqida Moskvaning “Spartak” klubi sobiq yarim himoyachisi Yegor Titov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Uning so‘zlariga ko‘ra, “Baltika” bosh murabbiyi Talalayev tomonidan jamoaga kuchli ruhiy tayyorgarlik beriladi.
Titovning ta’kidlashicha, “Baltika” jismonan yaxshi tayyorlangan va maydonda “Orenburg”ni ortda qoldirishi mumkin. Shuningdek, u “Baltika” jamoasida mahoratli futbolchilar ko‘pligini alohida e’tirof etdi.
Shuning uchun Titov bu uchrashuvda “Baltika”ning g‘alabasiga ishonch bildiradi va jamoa kamida bir gol farqi bilan zafar quchishiga ishonadi. “Baltika” hamda “Orenburg” o‘rtasidagi uchrashuv bugun, 3 avgust kuni Kaliningrad stadionida bo‘lib o‘tadi.
Uchrashuv Toshkent vaqti bilan soat 17:45 da boshlanadi. O‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru sayti orqali tashkil etiladi.
Mazkur bahs har ikki jamoa uchun muhim bo‘lib, natija chempionatdagi holatga bevosita ta’sir ko‘rsatadi. Futbol ishqibozlari mazkur uchrashuvdan kutilgan natijalarni kuzatib borishlari mumkin.

Титов предсказал победу "Балтики" над "Оренбургом"
В рамках третьего тура чемпионата России команда “Балтика” из Калининграда встретится с “Оренбургом” на своем поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу этой игры свои мысли высказал бывший полузащитник московского “Спартака” Егор Титов. По его словам, главный тренер “Балтики” Талалаев подготовит команду с сильной моральной подготовкой.
Титов отметил, что “Балтика” физически хорошо подготовлена и может оставить “Оренбург” позади на поле. Также он отдельно отметил наличие квалифицированных футболистов в команде “Балтика”.
Поэтому Титов выражает уверенность в победе “Балтики” в этом матче и считает, что команда одержит победу с разницей как минимум в один гол. Матч между “Балтикой” и “Оренбургом” состоится сегодня, 3 августа, на стадионе в Калининграде.
Матч начнется в 17:45 по ташкентскому времени. Текстовая онлайн-трансляция игры будет организована на сайте Liveresult.ru.
Этот матч важен для обеих команд, и результат окажет непосредственное влияние на положение в чемпионате. Футбольные болельщики могут следить за ожидаемыми результатами этого матча.