Kislyak Rubin bilan o‘yindan qiziqarli bahs kutmoqda
Moskvaning CSKA futbol klubi yarim himoyachisi Matvey Kislyak Rossiya chempionati to‘rtinchi turida bo‘lib o‘tadigan, o‘z maydonida Qozonning Rubin jamoasiga qarshi uchrashuvdan kutayotganlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning ta’kidlashicha, Rubin yaxshi jamoa sanaladi. Ular buni o‘tgan mavsumda ham, joriy mavsum boshida ham namoyon etgan.
Kislyakning fikriga ko‘ra, oldinda qiziqarli va sifatli o‘yin kutilyapti. CSKA va Rubin o‘rtasidagi uchrashuv Moskva shahridagi VEB Arena stadionida 9-avgust, shanba kuni o‘tkaziladi.
Uchrashuv boshlanishi poytaxt vaqti bilan soat 15:45 ga belgilangan. Mazkur o‘yindan avval turnir jadvalida CSKA sakkizinchi o‘rinni egallab turibdi, Rubin esa to‘rtinchi pog‘onada joylashgan.
Jamoalar bu bahsda muhim ochkolar uchun maydonga chiqadi. Mutaxassislar ham ikki jamoa o‘rtasida murosasiz va kurashlarga boy o‘yin bo‘lishini taxmin qilishmoqda.

Кисляк ожидает интересных споров с Рубиным в игре
Полузащитник московского футбольного клуба ЦСКА Матвей Кисляк сообщил, что он ожидает встречи с командой Казани Рубин в четвертом туре чемпионата России, который пройдет на своем поле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что Рубин считается хорошей командой. Они это продемонстрировали как в прошлом сезоне, так и в начале текущего сезона.
По мнению Кисляка, впереди нас ждет интересная и качественная игра. Матч между ЦСКА и Рубином пройдет на стадионе ВЭБ Арена в Москве 9 августа, в субботу.
Начало встречи запланировано на 15:45 по московскому времени. Перед этой игрой ЦСКА занимает восьмое место в турнирной таблице, а Рубин находится на четвертой позиции.
Команды выйдут на поле в этом матче за важные очки. Эксперты также предполагают, что игра между двумя командами будет напряженной и насыщенной борьбой.