Antonio Adan Eronning Esteglol jamoasiga o‘tdi
38 yoshli darvozabon Antonio Adan faoliyatini Eron chempionatida davom ettiradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Avvalroq u Madridning “Real” jamoasida o‘ynagan. Tajribali futbolchi “Esteglol” klubiga erkin agent sifatida qo‘shildi.
Bu haqda klub matbuot xizmati ma’lum qildi. Tomonlar qisqa muddatli mehnat shartnomasini imzoladi.
Ushbu kelishuv bir mavsumga mo‘ljallangan. Adanning Yevropadagi so‘nggi jamoasi Portugaliyaning “Sporting” klubi bo‘lgan.
Eslatib o‘tamiz, Antonio Adan 2009 yildan 2013 yilgacha Madridning “Real” jamoasida to‘p surgan. Shuningdek, uning faoliyatida “Betis”, “Kalyari” va Madridning “Atletiko” klublari ham bor.
Tajribali darvozabon hozirda faoliyatini yangi jamoada davom ettiradi. Bu transfer uning faoliyatida muhim bosqich bo‘lishi kutilmoqda.

Антонио Адан перешел в команду Эстеглол из Ирана
38-летний вратарь Антонио Адан продолжит свою карьеру в чемпионате Ирана. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее он играл за мадридский "Реал". Опытный футболист присоединился к клубу "Эстеглол" в качестве свободного агента.
Об этом сообщила пресс-служба клуба. Стороны подписали краткосрочный трудовой контракт.
Данное соглашение рассчитано на один сезон. Последней командой Адана в Европе был португальский клуб "Спортинг".
Напомним, что Антонио Адан играл за мадридский "Реал" с 2009 по 2013 год. Также в его карьере есть клубы "Бетис", "Кальяри" и мадридский "Атлетико".
Опытный вратарь теперь продолжит свою карьеру в новом клубе. Этот трансфер ожидается как важный этап в его карьере.