Krivtsov: Krasnodar o‘yinlarida hakamlar ishlashidan mamnunman
"Krasnodar" futbol jamoasining yarim himoyachisi Nikita Krivtsov o‘z jamoasi o‘yinlarida hakamlar faoliyati haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, hakamlarning ishlashidan u to‘liq qoniqmoqda va o‘z jamoasi tarafidan nohaqlik yoki adolatsizlik bo‘layotganini sezmagan. Futbolchi bu haqda "Match Premier" telekanali orqali bergan intervyusida ma’lum qildi.
Ma’lumot uchun, Rossiya chempionati to‘rtinchi turida "Krasnodar" safarda "Orenburg" jamoasini 1:0 hisobida mag‘lub etdi. Mazkur uchrashuvda yagona gol muallifi ham aynan Krivtsov bo‘ldi.
To‘rt turdan so‘ng Murad Musayev boshchiligidagi "Krasnodar" jamoasi to‘qqiz ochko jamg‘arib, turnir jadvalida ikkinchi o‘rinni egallab turibdi. Jamoaning hozirgi natijalari va hakamlar faoliyatidan futbolchilar mamnun ekani ta’kidlandi.

Кривцов: Я доволен работой судей на играх в Краснодаре
"Краснодара" полузащитник Никита Кривцов высказал свое мнение о работе судей в играх своей команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, он полностью удовлетворен работой судей и не заметил несправедливости или предвзятости со стороны своей команды. Футболист сообщил об этом в интервью на телеканале "Матч Премьер".
Для справки, в четвертом туре чемпионата России "Краснодар" на выезде одержал победу над командой "Оренбург" со счетом 1:0. Единственный гол в этом матче забил именно Кривцов.
После четырех туров команда "Краснодар" под руководством Мурада Мусаева набрала девять очков и занимает второе место в турнирной таблице. Подчеркнуто, что игроки довольны текущими результатами команды и работой судей.