Dmitriev: Muxlislarning noroziligini tushunsa bo‘ladi
"Spartak" hujumchisi Igor Dmitriev jamoaning so‘nggi natijalari yuzasidan muxlislarning munosabati haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
12 avgust kuni "Spartak" Rossiya Kubogi guruh bosqichining ikkinchi turida o‘z maydonida Maxachqal’aning "Dinamo" jamoasiga qarshi bahs olib bordi. Uchrashuv asosiy vaqtda 1:1 hisobida yakunlandi, biroq penaltilar seriyasida "Spartak" 3:4 hisobida mag‘lub bo‘ldi.
Igor Dmitrievning so‘zlariga ko‘ra, muxlislarning noroziligini tushunish mumkin. U o‘z fikrida shunday dedi: "Bir tomondan, muxlislarni tushunsa bo‘ladi.
Bizning jamoamiz hozir o‘z o‘rnida emas. Boshqa tomondan, hozir birlashib, muhim o‘yinga birga tayyorgarlik ko‘rishimiz kerak." Eslatib o‘tamiz, 16 avgust kuni "Spartak" Rossiya chempionati beshinchi tur doirasida "Zenit" jamoasini qabul qiladi.
Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 17:30 ga belgilangan. Jamoa oldinda turgan muhim bahsga jiddiy tayyorgarlik ko‘rmoqda va barcha kuchini ishga solishga harakat qilmoqda.

Дмитриев: Понимать недовольство болельщиков можно
"Спартак" нападающий Игорь Дмитриев высказал свое мнение о реакции болельщиков на последние результаты команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
12 августа "Спартак" в рамках второго тура группового этапа Кубка России на своем поле встретился с махачкалинским "Динамо". Встреча завершилась в основное время со счетом 1:1, однако в серии пенальти "Спартак" проиграл со счетом 3:4.
По словам Игоря Дмитриева, недовольство болельщиков можно понять. Он отметил: "С одной стороны, болельщиков можно понять.
Наша команда сейчас не на своем месте. С другой стороны, сейчас нужно объединиться и вместе подготовиться к важной игре." Напоминаем, что 16 августа "Спартак" примет команду "Зенит" в рамках пятого тура чемпионата России.
Начало встречи запланировано на 17:30 по московскому времени. Команда серьезно готовится к важному матчу и старается мобилизовать все свои силы.