Diveyevda surunkali jarohat yo‘q, muxlislar xavotir olmasin
CSKA jamoasining markaziy himoyachisi Igor Diveyev o‘zining sog‘lig‘i haqida ma’lumot berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchining so‘zlariga ko‘ra, unda surunkali jarohat yo‘q, faqat vaqti-vaqti bilan bezovta qiladigan kichik bir muammo bor. Hozirda esa Diveyev o‘zini yaxshi his qilmoqda va muxlislarga tashvishlanmaslikni tavsiya etdi.
Joriy mavsumda 25 yoshli himoyachi barcha musobaqalarni hisobga olgan holda besh uchrashuvda maydonga tushdi va ikki bor raqib darvozasini ishg‘ol qildi. Bu natija Diveyev uchun yaxshi ko‘rsatkich sanaladi.
Ma’lumot uchun, CSKA jamoasi yakshanba, 17 avgust kuni Rossiya chempionati beshinchi turida safarda «Dinamo»ga qarshi o‘yin o‘tkazadi. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanishi rejalashtirilgan.
Eslatib o‘tamiz, ikki jamoa o‘rtasidagi so‘nggi o‘yinda hech bir klub gol ura olmagan edi. Shu sababli navbatdagi bahs ham futbol ishqibozlari uchun qiziqarli bo‘lishi kutilmoqda.

В Дивееве хронических травм нет, болельщики не беспокойтесь
По словам футболиста, у него нет хронической травмы, только время от времени беспокоит небольшая проблема. В настоящее время Дивеев чувствует себя хорошо и рекомендовал болельщикам не волноваться.
В этом сезоне 25-летний защитник вышел на поле в пяти матчах во всех турнирах и дважды поразил ворота соперника. Этот результат считается хорошим показателем для Дивеева.
Для справки, команда ЦСКА в воскресенье, 17 августа, проведет матч против «Динамо» в пятом туре чемпионата России на выезде. Встреча запланирована на 18:00 по московскому времени.
Напоминаем, что в последнем матче между двумя командами ни одна из команд не смогла забить гол. Поэтому ожидается, что следующая встреча также будет интересной для футбольных болельщиков.