Shishkin Spartak g‘alabasiga hayron qolmaydi
Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Roman Shishkin "Spartak" va "Zenit" jamoalari o‘rtasidagi yaqinlashib kelayotgan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, ushbu bellashuvda "Spartak" jamoasidan har qanday natija kutilishi mumkin. Shishkinning so‘zlariga ko‘ra, o‘yinda jamoaning o‘zi borligi sababli, u qiziqarli kechadi va agar "Spartak" legionerlarning professionalligi hamda o‘yindagi ayrim epizodiy qarorlar hisobiga g‘alaba qozonsa, hayron qolmaydi.
Sobiq futbolchi "Spartak" jamoasi himoyadagi oddiy xatolar tufayli ochkolarni boy berayotganini alohida ta’kidladi. Rossiya chempionatining beshinchi turidan o‘rin olgan "Spartak" va "Zenit" o‘rtasidagi uchrashuv 16 avgust kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning boshlanishi haqidagi hakamning signal soat 17:30da Moskva vaqti bilan yangraydi. Ushbu o‘yin muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Шишкин не удивляется победе Спартака
Бывший футболист сборной России Роман Шишкин поделился своими мыслями о предстоящем матче между командами «Спартак» и «Зенит». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, в этом противостоянии можно ожидать любой исход от команды «Спартак». По мнению Шишкина, игра будет интересной, так как в команде есть характер, и если «Спартак» одержит победу благодаря профессионализму легионеров и некоторым эпизодическим решениям в игре, он не удивится.
Бывший футболист особо отметил, что «Спартак» теряет очки из-за обычных ошибок в обороне. Матч между «Спартаком» и «Зенитом», который состоится в рамках пятого тура чемпионата России, пройдет 16 августа.
Свисток судьи, ознаменующий начало игры, прозвучит в 17:30 по московскому времени. Эта игра с большим интересом ожидается болельщиками.