Reynders Gvardiola bilan ishlash sharaf deb bildirdi
Manchester Siti yarim himoyachisi Tidjani Reynders jamoaning bosh murabbiyi Xosep Gvardiola haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Yozda gollandiyalik futbolchi Milan klubidan 55 million yevro evaziga Manchester Sitiga o'tdi. Reyndersning aytishicha, Gvardiola bilan ishlash uning uchun katta sharafdir.
U o‘zini yanada mukammal yarim himoyachi sifatida rivojlantirishni maqsad qilgan va aynan shu sababli Manchester Sitiga kelgan. Milan klubida yaxshi mavsum o'tkazgan bo‘lsa-da, u doimo o‘zini yaxshilashni istaydi.
Reynders jamoada bunday murabbiy va hamkasblar bilan ishlash uni yuqori natijalarga erishishiga yordam berishiga ishonadi. Bugun soat 19:30 da Angliya Premer Ligasi birinchi turidan o‘rin olgan Vulverxempton va Manchester Siti o‘rtasidagi uchrashuv boshlanadi.

Рейндерс назвал работу с Гвардиолой честью
Полузащитник Манчестер Сити Тиджани Рейндерс поделился своими мыслями о главном тренере команды Хосепе Гвардиоле. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Летом голландский футболист перешёл из клуба Милан в Манчестер Сити за 55 миллионов евро. По словам Рейндерса, работать с Гвардиолой для него большая честь.
Он поставил перед собой цель развиваться как более совершенный полузащитник и именно поэтому пришёл в Манчестер Сити. Несмотря на хороший сезон в Милане, он всегда стремится к самосовершенствованию.
Рейндерс уверен, что работа с таким тренером и товарищами по команде поможет ему достигать высоких результатов. Сегодня в 19:30 начнётся матч первого тура Английской Премьер-Лиги между Вулверхэмптоном и Манчестер Сити.