Spartakning Zenit ustidan g‘alabasi Stankovichni saqlaydi
Italiyalik menejer Franko Kamotschi "Spartak" jamoasining "Zenit" ustidan qozonadigan g‘alabasi Dejan Stankovichni saqlab qolishiga ta’siri haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, agar "Spartak" "Zenit"ni aniq va ishonch bilan mag‘lub etsa, Stankovichga qishki tanaffusgacha jamoani boshqarishda imkon berilishi mumkin. Shu bilan birga, mutaxassis "Zenit" bilan o‘yin Stankovich uchun "Spartak"dagi oxirgi uchrashuv bo‘lish ehtimolini ham inkor etmadi.
Rossiya chempionatining beshinchi turidan o‘rin olgan "Spartak" va "Zenit" o‘rtasidagi uchrashuv bugun, 16 avgust kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 17:30 da boshlanadi.
LiveResult portali ushbu musobaqa bo‘yicha matnli onlayn translyatsiyani taqdim etadi. Ushbu o‘yin jamoalar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, natijalar mavsum davomida murabbiy va jamoa uchun katta ahamiyat kasb etadi.

Победа Спартака над Зенитом сохранит Станковича
Итальянский менеджер Франко Камоцци высказался о том, как победа команды «Спартак» над «Зенитом» повлияет на сохранение Деяна Станковича. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, если «Спартак» уверенно и чётко обыграет «Зенит», Станковичу могут дать возможность руководить командой до зимнего перерыва. При этом специалист не исключил, что матч с «Зенитом» может стать для Станковича последним в «Спартаке».
Встреча между «Спартаком» и «Зенитом», которая состоится в рамках пятого тура чемпионата России, пройдёт сегодня, 16 августа. Игра начнётся в 17:30 по московскому времени.
Портал LiveResult предоставляет текстовую онлайн-трансляцию этого матча. Эта игра имеет большое значение для команд, а результаты будут важны для тренера и коллектива на протяжении всего сезона.