Wendel va Jerson Zenit boshlang‘ich tarkibida maydonga tushadi
Beshinchi turda Rossiya chempionatida Zenit jamoasi Spartak jamoasining maydonida o‘ynaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sine-belo-goluboylar jamoasining bosh murabbiyi Sergey Semak poytaxtlar o‘rtasidagi bahs uchun asosiy tarkibga quyidagi futbolchilarni kiritdi: Denis Adamov, Santos, Drkushich, Alip, Mantuán, Barrios, Vendel, Jerson, Enrique, Pedro va Kassierra. Spartak va Zenit futbolchilari o‘rtasidagi o‘yinning boshlanish signalini hakam 17:30 Moskva vaqti bilan beradi.
O‘yinni LiveResult portali orqali matnli translyatsiya shaklida kuzatish mumkin bo‘ladi. Zenit jamoasi Premier-liganing avvalgi to‘rt turida besh ochko to‘pladi.
Jamoa musobaqa jadvalida sakkizinchi o‘rinda bormoqda. Ushbu o‘yin ikki jamoa uchun ham muhim hisoblanadi, shuning uchun muxlislar diqqat bilan bahsni kuzatadi.

Wendel и Жерсон выйдут в стартовом составе Зенита
В пятом туре чемпионата России команда Зенит сыграет на поле Спартака. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер команды сине-бело-голубых Сергей Семак включил в основной состав на матч между столичными командами следующих футболистов: Денис Адамов, Сантос, Дркушич, Алипа, Мантуан, Барриос, Вендел, Жерсон, Энрике, Педро и Кассьерра. Судья даст стартовый свисток матча между игроками Спартака и Зенита в 17:30 по московскому времени.
Матч можно будет наблюдать в текстовой трансляции на портале LiveResult. Команда Зенит в первых четырёх турах Премьер-лиги набрала пять очков.
Команда занимает восьмое место в турнирной таблице. Эта игра важна для обеих команд, поэтому болельщики внимательно будут следить за матчем.