Kolyvanov: CSKA Dinamoga qaraganda ustunroq ko‘rinadi
O‘tgan paytlarda taniqli futbolchi Igor Kolyvanov Moskva derbisida “Dinamo” va CSKA jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga munosabat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, hozirgi vaqtda CSKA jamoasi ustunroq ko‘rinmoqda, chunki ular o‘yin maydonida tartibli va birlashgan holda harakat qilmoqda. “Dinamo” jamoasi esa o‘yinning boshida unchalik omadli boshlamagan, shuning uchun ular ochko yig‘ish va oldingi o‘yinlardagi xatolarni tuzatishlari zarur.
Mutaxassis fikricha, bu o‘yin kurashga boy va qiziqarli kechadi. Kolyvanov shuningdek, bunday derbi o‘yinlarining natijasini oldindan aytish qiyinligini ta’kidladi.
Moskva shahrining ikki jamoasi o‘rtasidagi uchrashuv “Dinamo”ning uy stadionida 17-avgust kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 18:00 da belgilanmoqda.
Bu o‘yin futbol ishqibozlari uchun katta qiziqish uyg‘otadi va jamoalar uchun muhim sinov bo‘ladi. Har ikki tomon ham g‘alaba uchun bor kuchini sarflashga tayyor.

Колыванов: ЦСКА выглядит сильнее, чем Динамо
В последнее время известный футболист Игорь Кольванов высказался по поводу матча московского дерби между командами «Динамо» и ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в настоящее время команда ЦСКА выглядит сильнее, так как они действуют на поле организованно и слаженно. Команда «Динамо» же в начале игры не слишком удачно стартовала, поэтому им необходимо набирать очки и исправлять ошибки предыдущих матчей.
По мнению специалиста, эта игра будет насыщенной борьбой и интересной. Кольванов также отметил, что заранее предсказать результат таких дерби сложно.
Встреча двух московских команд пройдет на домашнем стадионе «Динамо» 17 августа. Начало игры запланировано на 18:00 по московскому времени.
Этот матч вызовет большой интерес у футбольных болельщиков и станет важным испытанием для команд. Обе стороны готовы приложить все силы ради победы.