Kompanidan Bavariya va Flamengo o‘yini haqida fikrlar
"Bavariya" jamoasining bosh murabbiyi Vensan Kompani Klublar jahon chempionati chorak finalida Braziliyaning "Flamengo" jamoasiga qarshi o‘tkaziladigan o‘yinga oid savolga javob berdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Muenxenliklar C guruhida ikkinchi o‘rinni egallashdi va guruhning so‘nggi turida "Benfika"ga 0:1 hisobida mag‘lub bo‘lishdi.
Kompani aytishicha, ular chorak finalda "Flamengo" yoki "Chelsi" jamoalaridan biri bilan to‘qnash kelishi mumkin edi va har ikkala o‘yin ham qiyin kechadi.
Shuning uchun jamoa yaxshi tayyorgarlik ko‘rishi kerak va bugungi o‘yinning ikkinchi bo‘limida yaxshi natija ko‘rsatgan ishlarni davom ettirishga harakat qilish zarur.
"Bavariya" va "Flamengo" o‘rtasidagi o‘yin 29 iyun kuni bo‘lib o‘tadi.
Oldinroq esa Rio-de-Janeyrodagi jamoa guruh bosqichining uchinchi turida "Los-Anjeles" jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Kompani jamoa oldida turgan vazifalar va raqiblarning kuchi haqida o‘z fikrlarini bildirdi.
Shuningdek, jamoa o‘z o‘yinini takomillashtirib, yuqori darajada tayyorgarlik ko‘rishga intilmoqda. Ushbu o‘yinda muvaffaqiyat qozonish uchun barcha imkoniyatlar ishga solinadi.

Мнения компании о матче Бавария и Фламенго
Главный тренер команды "Бавария" Венсан Компани ответил на вопрос о предстоящем матче четвертьфинала клубного чемпионата мира против бразильской команды "Фламенго". Об этом сообщает www.euro-football.ru
Мюнхенцы заняли второе место в группе C и в последнем туре группы проиграли "Бенфике" со счетом 0:1.
По словам Компани, они могли столкнуться с одной из команд "Фламенго" или "Челси" в четвертьфинале, и обе игры будут сложными.
Поэтому команде необходимо хорошо подготовиться и продолжать работать над теми аспектами, которые показали хорошие результаты во втором тайме сегодняшней игры.
Матч между "Баварией" и "Фламенго" состоится 29 июня.
Ранее команда из Рио-де-Жанейро сыграет в третьем туре группового этапа против команды "Лос-Анджелес". Компани поделился своими мыслями о задачах, стоящих перед командой, и о силе соперников.
Кроме того, команда стремится улучшить свою игру и подготовиться на высоком уровне. Для достижения успеха в этом матче будут использованы все возможности.