Reynders: «Yuventus» kuchli, lekin biz ham tayyormiz
“Manchester Siti” yarim himoyachisi Tidjani Reynders Jahon klublar chempionati doirasida “Yuventus”ga qarshi bo‘ladigan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Ularning guruhdagi ilk o‘rin uchun bo‘ladigan o‘yini payshanba kuni o‘tkaziladi. Tidjani Reyndersning so‘zlariga ko‘ra, “Manchester Siti” ikki oldingi o‘yinda yaxshi natijalar ko‘rsatgan, lekin hali ham o‘z imkoniyatlarini yaxshilash mumkinligini tushunadi. “Yuventus” guruhdagi boshqa jamoalarga nisbatan kuchliroq raqib hisoblanadi.
Hamma narsa o‘zlaridan keladi va hozir o‘zlarining haqiqiy kuchini namoyish etish vaqti kelgan. Xosep Gvardiola boshchiligidagi jamoa yakuniy turga qadar oltita ochko jamg‘argan. “Yuventus” ham shuncha ochkoga ega, biroq gol farqi sababli jadvalda yuqoriroqda turibdi.
Shu bois, o‘yinning natijasi guruhdagi o‘rinlarni aniq belgilaydi. Bu o‘yin ikki kuchli jamoa orasida qiziqarli bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Рейндэрс: «Ювентус» сильный, но мы тоже готовы
Полузащитник "Манчестер Сити" Тиджани Рейндрес высказал свои мысли о предстоящем матче против "Ювентуса" в рамках чемпионата мира клубов. Об этом сообщает www.euro-football.ru
Их игра за первое место в группе состоится в четверг. По словам Тиджани Рейндреса, "Манчестер Сити" показал хорошие результаты в двух предыдущих матчах, но все еще понимает, что может улучшить свои возможности. "Ювентус" считается более сильным соперником по сравнению с другими командами в группе.
Все зависит от них, и сейчас пришло время продемонстрировать свою истинную силу. Команда под руководством Хосепа Гвардиолы набрала шесть очков до финального тура. "Ювентус" также имеет столько же очков, но из-за разницы мячей занимает более высокое место в таблице.
Поэтому результат матча четко определит позиции в группе. Ожидается, что эта игра станет интересным противостоянием между двумя сильными командами.