Beveev: Ural Premer-ligada o‘ynashga loyiq
Sobiq «Ural» himoyachisi Mingiyan Beveev «Baltika» jamoasiga o'tgach, «shmel» jamoasining o'yinlarini kuzatishni davom ettiradimi degan savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning aytishicha, u «Ural»da do'stlari bor. Jamoa Premer-ligada ishtirok etishga loyiq.
Grigoriy Viktorovich Ivanov va muxlislar jamoaning yuqori darajada o'ynashi uchun ko'p kuch sarflamoqda, dedi Beveev «RB Sport» portali bilan suhbatda. Eslatib o‘tamiz, o‘tgan mavsum yakunlariga ko‘ra, Melbet Birinchi ligasida «Ural» pleylifga chiqqan, ammo ikki o‘yin natijasida «Akhmat»ga yutqazib, elit divizionga yo‘l topa olmagan.
Beveev 2022 yildan beri «Ural» sharafini himoya qilgan. Joriy yozda esa u «Baltika»ga ko‘chib o‘tgan.
U o‘zining sobiq jamoasiga hurmat bilan qaraydi va jamoaning kelajakdagi muvaffaqiyatlarini kuzatishni davom ettirish niyatida ekanligini bildirgan. Bu esa uning jamoaga bo‘lgan sadoqati va professional munosabatini ko‘rsatadi.
Shuningdek, Beveev yangi jamoasida ham o‘zini namoyon etishga intilmoqda va yuqori natijalar uchun kurashmoqda. Uning faoliyati va fikrlari futbol ixlosmandlari uchun qiziqarli bo‘lishda davom etadi.

Beveev: Урал достоин играть в Премьер-лиге
Бывший защитник «Урала» Мингиян Бевеев, перейдя в команду «Балтика», ответил на вопрос, будет ли он продолжать следить за играми «шмелей». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, у него есть друзья в «Урале». Команда достойна участия в Премьер-лиге.
Григорий Викторович Иванов и болельщики прилагают много усилий, чтобы команда играла на высоком уровне, сказал Бевеев в интервью порталу «RB Sport». Напоминаем, что по итогам прошлого сезона «Урал» вышел в плей-офф Мелбет Первой лиги, но, проиграв два матча «Ахмату», не смог пробиться в элитный дивизион.
Бевеев защищал честь «Урала» с 2022 года. Этим летом он перешел в «Балтику».
Он с уважением относится к своей бывшей команде и заявил о намерении продолжать следить за будущими успехами команды. Это показывает его преданность команде и профессиональное отношение.
Кроме того, Бевеев стремится проявить себя в новой команде и борется за высокие результаты. Его деятельность и мысли продолжают быть интересными для футбольных болельщиков.