Kuznetsov Vilyagraning jarohatini izohladi
Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Dmitriy Kuznetsov Moskva CSKA jamoasining yarim himoyachisi Rodrigo Vilyagrani jarohat olishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
24 yoshli futbolchi Serbiya OFK jamoasiga qarshi o‘tkazilgan do‘stlik uchrashuvi davomida jarohat oldi. Kuznetsovning aytishicha, hech kim jarohatlardan himoyalanmagan.
Vilyagraning jamoaga qo‘shilishi tanlov xizmatining mehnati natijasidir. Hozirda uni davolash, tiklash va jamoa o‘yin tizimiga moslashtirish ishlari olib borilmoqda.
Vilyagra 2025 yilda Argentina «River Pleyt» jamoasidan CSKAga kelib qo‘shilgan. Tomonlar o‘rtasidagi mehnat shartnomasi 2028 yil dekabr oyining oxirigacha amal qiladi.

Кузнецов прокомментировал травму Вильяграны
Бывший футболист сборной России Дмитрий Кузнецов высказался о травме полузащитника московского ЦСКА Родриго Вильяграны. Об этом сообщает Euro-football.ru.
24-летний футболист получил травму в ходе товарищеского матча против сербского клуба ОФК. По словам Кузнецова, никто не застрахован от травм.
Присоединение Вильяграны к команде является результатом работы селекционного отдела. В настоящее время проводятся работы по его лечению, восстановлению и адаптации к игровой системе команды.
Вильяграна присоединился к ЦСКА из аргентинского клуба «Ривер Плейт» в 2025 году. Трудовой контракт между сторонами действует до конца декабря 2028 года.