Daniil Xlusevich kelajagi haqida fikr bildirdi
«Spartak» jamoasi himoyachisi Daniil Xlusevich «Krasnodar» bilan bog‘liq tarqalgan mish-mishlarga izoh berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, «Krasnodar» bilan bog‘liq savollarni uning agentiga yo‘naltirish kerak. Daniil hech qanday ma’lumotga ega emasligini aytib, hozirda tinchlik bilan «Spartak» bilan mavsumga tayyorgarlik ko‘rayotganini ta’kidladi.
Hozirgi vaqtda uning kelajagi «Spartak» jamoasi bilan bog‘liq ekanini bildirdi. 24 yoshli futbolchi Daniil Xlusevich bilan «Spartak» o‘rtasidagi amaldagi shartnoma yana bir mavsumga, ya’ni 2026 yil o‘rtalarigacha mo‘ljallangan.
Mashhur Transfermarkt portali futbolchining qiymatini 3,5 million yevroga baholamoqda. O‘tgan yakshanba kuni «Spartak» jamoasi «Krylya Sovetov» bilan do‘stona o‘yin o‘tkazdi.
Ushbu o‘yinda jamoalar 2:2 hisobida durang o‘ynadi. Ushbu ma’lumotlar futbol muxlislari uchun muhim bo‘lib, Daniil Xlusevichning kelajagi haqida aniq tasavvur beradi.

Даниил Хлусевич высказал мнение о своем будущем
Защитник команды «Спартак» Даниил Хлусевич прокомментировал распространенные слухи, связанные с «Краснодаром». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, вопросы, касающиеся «Краснодара», следует адресовать его агенту. Даниил отметил, что не располагает никакой информацией и в настоящее время спокойно готовится к сезону с «Спартаком».
В настоящее время он заявил, что его будущее связано с командой «Спартак». 24-летний футболист Даниил Хлусевич имеет действующий контракт с «Спартаком», который рассчитан еще на один сезон, то есть до середины 2026 года.
Популярный портал Transfermarkt оценивает стоимость футболиста в 3,5 миллиона евро. В прошлое воскресенье команда «Спартак» провела товарищеский матч с «Крыльями Советов».
В этом матче команды сыграли вничью 2:2. Эти данные важны для футбольных болельщиков и дают четкое представление о будущем Даниила Хлусевича.