Igor Protti og‘ir kasallik haqida xabar berdi
Italiya chempionatining sobiq to‘puraridan biri Igor Protti og‘ir kasallik haqida ma’lum qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U ijtimoiy tarmoqlarda shifoxonada yotganini ko‘rsatadigan suratni e’lon qildi. Bir oy oldin shifokorlar uni noxush holat bilan yuzma-yuz qoldi.
U birinchi jarrohlik amaliyotini boshdan kechirgan va hozir esa holatni yaxshilash maqsadida yangi davolanish kursini boshlamoqda. Uch oy o‘tib yana bir jarrohlik amaliyoti kutilmoqda, deb yozdi sobiq futbolchi o‘z postida.
Igor Protti 1990-yillarda faoliyat yuritgan, u Messina, Bari, Lazio va Napoli kabi jamoalarda o‘ynagan. Uning faoliyati davomida ko‘plab muxlislar orasida hurmatga sazovor bo‘lgan.
Hozirda esa uning sog‘lig‘i uchun kurash davom etmoqda. Biz unga tezroq sog‘ayishni tilaymiz va barcha tarafdorlari unga yordam berishini umid qilamiz.
Gvardiola Premer-liganing Chempionlar ligasidan ham qiyinroq ekanini ta'kidladi
Manchester Siti jamoasining bosh murabbiyi Pep Gvardiola Angliya Premer-ligasi hozirgi kunda butun dunyo futbolidagi eng qiyin va jiddiy turnir bo'lib qolganini yana bir bor ta'kidladi. Bu
Barselona futbol klubida prezidentlik uchun kurash endi hal qiluvchi bosqichga kirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Amaldagi prezident Joan Laporta o'zining asosiy raqibi Viktor Fontga qarshi
Ayollar o'rtasida bo'lib o'tayotgan Osiyo kubogining chorakfinal bosqichida bizning milliy terma jamoamiz kuchli raqib Janubiy Koreya futbolchilariga qarshi maydonga tushdi. Bu haqda
Sport Bugun, 17:09
Polsha poytaxti Varshava shahrida bugun nufuzli Xalqaro dzyudo turniri o'z boshlanishiga erishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Ushbu musobaqa xalqaro darajadagi jiddiy bellashuvlar safidan
Real Madrid yarim himoyani kuchaytirish uchun yangi nomzodlarni ko'rib chiqmoqda
Joriy futbol mavsumida tarkibning yetarli darajada chuqur emasligi sababli jiddiy qiyinchiliklarga duchor bo'lgan Real Madrid klubi hozirda kelgusi yozgi transfer oynasiga faol tayyorgarlik
Sport Bugun, 14:33
Sharifa Davronova yopiq inshootlardagi jahon chempionatiga tayyor
O'zbekistonlik iqtidorli sportchi Sharifa Davronova yaqinlashib kelayotgan yopiq inshootlardagi jahon chempionatida o'z kuchini sinashga va mahoratini namoyish etishga to'liq tayyor.

Игорь Протти сообщил о тяжелой болезни
Бывший нападающий чемпионата Италии Игорь Протти сообщил о тяжелой болезни. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он опубликовал в социальных сетях фотографию, на которой видно, что он находится в больнице. Месяц назад врачи столкнулись с неприятной ситуацией.
Он перенес первую операцию и сейчас начинает новый курс лечения с целью улучшения состояния. Через три месяца ожидается еще одна операция, написал бывший футболист в своем посте.
Игорь Протти выступал в 1990-х годах, он играл в таких командах, как Мессины, Bari, Лацио и Наполи. На протяжении своей карьеры он пользовался уважением среди многих болельщиков.
Сейчас продолжается борьба за его здоровье. Мы желаем ему скорейшего выздоровления и надеемся, что все его поклонники окажут ему помощь.
Матч Суперкубка состоится между «Нефтчи» и «Пахтакором».
Узбекское футбольное сообщество готовится к долгожданному матчу между двумя самыми престижными клубами страны — «Нефтчи» и «Пахтакор». Об этом сообщает Zamin.uz. Это важное противостояние состоится
Реал Мадрид объявил сильный состав перед матчем с Эльче
Клуб Реал Мадрид объявил официальный состав перед важным матчем следующего тура испанской Ла Лиги против команды Эльче. Об этом сообщает Zamin.uz. Главный тренер Альваро Арбелоа выставил на игру
Спорт Сегодня, 19:53
Министр спорта Ирана с сомнением относится к чемпионату мира в США
Министр спорта Ирана Ахмад Дониамали открыто выразил свои сомнения по поводу чемпионата мира по футболу, который планируется провести на территории США в следующем году. Об этом сообщает Zamin.uz.
Спорт Сегодня, 19:42
Гвардиола подчеркнул, что Премьер-лига сложнее Лиги чемпионов
Главный тренер «Манчестер Сити» Пеп Гвардиола вновь подчеркнул, что Английская Премьер-лига остается самым сложным и серьезным турниром в мировом футболе. Об этом сообщает Zamin.uz. По мнению
Спорт Сегодня, 17:54
Лапорта обвинил Фонте в том, что он выступает против интересов клуба
Борьба за пост президента футбольного клуба «Барселона» перешла в решающую стадию. Об этом сообщает Zamin.uz. Действующий президент Жоан Лапорта обрушил жесткую критику на своего основного соперника
Женская сборная Узбекистана проиграла Южной Корее
В четвертьфинале проходящего женского Кубка Азии наша национальная сборная вышла на поле против сильного соперника — футболисток Южной Кореи. Об этом сообщает Zamin.uz. Хотя болельщики наблюдали за