Sennikov: Vilyagra hali maydonda ko‘zga tashlanmadi
Rossiya terma jamoasi sobiq futbolchisi Dmitriy Sennikov Moskva CSKA jamoasining yarim himoyachisi Rodrigo Vilyagre haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Legioner OFK bilan o‘rtoqlik uchrashuvi davomida jarohat oldi. Sennikovning ta’kidlashicha, Vilyagreni maydonda kam ko‘rishgan va uning sotib olinishi maqsadi aniq emas.
U tiklangach, o‘zini ko‘rsatishi mumkin, lekin hozircha hech qanday alohida taassurot qoldirmagan. Vilyagra mart oyida jamoaga qo‘shilgan bo‘lsa-da, hali rasmiy o‘yinlarda maydonga tushgani yo‘q.
Uning CSKA bilan mehnat shartnomasi 2028 yil o‘rtalarigacha tuzilgan. Yangi mavsumning birinchi turida CSKA poytaxtdagi Torpedo jamoasi bilan safarda uchrashadi.
Ushbu o‘yin muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutmoqda. Jamoa va futbolchilar uchun yangi mavsumda muvaffaqiyat tilanadi.

Sennikov: Вильягра пока не проявился на поле
Бывший футболист сборной России Дмитрий Сенников высказал мнение о полузащитнике московского ЦСКА Родриго Вильягре. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Легионер получил травму во время товарищеского матча с ОФК. По словам Сенникова, Вильягру редко видно на поле, и цель его приобретения неясна.
Когда он восстановится, он сможет проявить себя, но пока не произвел никаких особых впечатлений. Хотя Вильягра присоединился к команде в марте, он еще не выходил на поле в официальных играх.
Его контракт с ЦСКА заключен до середины 2028 года. В первом туре нового сезона ЦСКА встретится в гостях с московским Торпедо.