Pari NN Sevikyan qaytishi haqida gapirmadi
David Melik-Guseynov, "Pari NN" bosh direktori lavozimida faoliyat yurituvchi, "Ferentsvarosh" klubi futbolchisi Edgar Sevikyanning qaytishi mumkinligi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, bunday gaplashuvlar bo‘lmagan, ammo ular Edgarning rivojlanishini kuzatishdan mamnun. Melik-Guseynov "RB Sport"ga bergan intervyusida, Edgarning kelajakda muvaffaqiyatga erishishini tiladi.
Sevikyan 2022 yildan 2024 yilgacha "Pari NN" jamoasida o‘ynagan, keyinchalik "Ferentsvarosh"ga o‘tgan. O‘tgan mavsumda esa u 23 yoshli futbolchi sifatida ijarada "Lokomotiv" klubida o‘ynadi, ammo mavsum yakunida yana Vengriya klubiga qaytdi.
Transfermarkt ma’lumotlariga ko‘ra, uning qiymati ikki million yevroga teng. Bu ma’lumotlar futbolchining hozirgi holati va qiymatini aniq ko‘rsatadi.
Shu bilan birga, "Pari NN" jamoasi kelajakda ham o‘z tarkibini kuchaytirishga intiladi. Futbolchi va klub o‘rtasidagi munosabatlar hamda transferlar haqida rasmiy ma’lumotlar e’lon qilinadi.

Парi NN Севикян о возвращении не говорил
Давид Мелик-Гусейнов, генеральный директор "Парi NN", высказал мнение о возможном возвращении футболиста клуба "Ференцварош" Эдгара Севикяна. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, таких разговоров не было, но они рады наблюдать за развитием Эдгара. Мелик-Гусейнов в интервью "RB Sport" выразил надежду на успех Эдгара в будущем.
Севикян играл в команде "Парi NN" с 2022 по 2024 год, затем перешел в "Ференцварош". В прошлом сезоне он играл в аренде в клубе "Локомотив" как 23-летний футболист, но в конце сезона снова вернулся в венгерский клуб.
Согласно данным Transfermarkt, его стоимость составляет два миллиона евро. Эта информация точно отражает текущее состояние и стоимость футболиста.
В то же время команда "Парi NN" стремится укрепить свой состав в будущем. Официальная информация о взаимоотношениях между футболистом и клубом, а также о трансферах будет опубликована.