Zorin: Spartakda o‘ynashni davom ettiraman
Moskvadagi “Spartak” jamoasining yosh yarimhimoyachisi Yegor Zorin jamoadagi o‘z o‘rniga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U Stankovich bilan shaxsiy suhbatlar bo‘lmaganini aytdi. Zorin “Spartak” futbolchisi ekanligini va jamoada o‘ynash uchun shartnomasi borligini ta’kidladi.
U jamoada faoliyatini davom ettirishni rejalashtirmoqda. O‘tgan mavsumning ikkinchi yarmida Zorin Grozni shahridagi “Akhmat” klubida harakat qilgan.
21 yoshli yarimhimoyachi klubning Rossiya Premer-ligasida qolishi uchun muhim hissa qo‘shdi. U “Spartak” akademiyasida tarbiyalangan futbolchi hisoblanadi.
Zorinning o‘zining asosiy jamoasi bilan shartnomasi 2028 yil o‘rtalarigacha amal qiladi. Shunday qilib, futbolchi kelajakda ham “Spartak” safida o‘ynashni davom ettirish niyatida ekanligi aniqlandi.

Зорин: Буду продолжать играть за Спартак
Молодой полузащитник московского "Спартака" Егор Зорин высказал свои мысли о своем месте в команде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что не было личных разговоров со Станковичем. Зорин подчеркнул, что он является игроком "Спартака" и у него есть контракт с командой.
Он планирует продолжить свою карьеру в команде. Во второй половине прошлого сезона Зорин выступал за клуб "Ахмат" из Грозного.
21-летний полузащитник внес важный вклад в сохранение клуба в Российской Премьер-лиге. Он является воспитанником академии "Спартака".
Контракт Зорина с основной командой действует до середины 2028 года. Таким образом, стало ясно, что футболист намерен продолжать играть в составе "Спартака" и в будущем.