Grishin Alvesning CSKAga o‘tishini qo‘llab quvvatladi
Sobiq Moskva CSKA klubi futbolchisi Aleksandr Grishin matbuot vakillari bilan suhbatda braziliyalik yarim himoyachi Mateus Alvesning transferi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
20 yoshli legioner "armiya" klubiga besh yillik mehnat shartnomasini imzoladi. Grishinning so‘zlariga ko‘ra, CSKA hujumga o‘yinchilarni olmoqda, chunki jamoani kuchaytirish zarur edi.
Jamoaga ijodkor futbolchilar kerak, shuningdek, zaxira o‘yinchilari ham muhim hisoblanadi. Butun mavsumni faqat 11 nafar o‘yinchi bilan o‘tkazish qiyin.
Mutaxassis bu fikrlarni "Match TV" telekanalining efirida bildirdi. Shuningdek, 12 iyul, shanba kuni CSKA Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida "Krasnodar" jamoasiga qarshi o‘yin o‘tkazadi.
Uchrashuv Qozon shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. Bu o‘yin jamoaning mavsumdagi imkoniyatlarini ko‘rsatishda muhim ahamiyatga ega.

Гришин поддержал переход Алвеша в ЦСКА
Бывший футболист московского ЦСКА Александр Гришин в интервью с представителями прессы высказался о трансфере бразильского полузащитника Матеуса Алвеша. Об этом сообщает Euro-football.ru.
20-летний легионер подписал пятилетний трудовой контракт с "армейским" клубом. По словам Гришина, ЦСКА усиливает атакующую линию, так как необходимо укрепить команду.
Команде нужны креативные футболисты, а также запасные игроки также имеют важное значение. Проходить весь сезон только с 11 игроками сложно.
Специалист высказал эти мысли в эфире телеканала "Матч ТВ". Также 12 июля, в субботу, ЦСКА проведет матч против команды "Краснодар" в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET.
Встреча пройдет на стадионе в Казани и начнется в 18:00 по московскому времени. Этот матч имеет важное значение для демонстрации возможностей команды в сезоне.