Madridning sobiq yarim himoyachisi Gareth Beyl "Real" klubining barcha raqiblarini ogohlantirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U "qirollik" jamoasida yangi davr boshlanayotganini ma’lum qildi. Beyl so‘zlariga ko‘ra, "Real" jamoasi yangi bosqichga qadam qo‘ymoqda va bu o‘zgarishlar jamoaning kelgusidagi muvaffaqiyatlariga turtki beradi.
U ayniqsa "Barselona" va boshqa jahon klublarini diqqat bilan kuzatib borishga chaqirdi. Eslatib o‘tish joiz, 2025 yilgi jahon klublari o‘rtasidagi yarim finalda "Real" Fransiyaning "PSJ" jamoasiga qarshi o‘ynadi.
Xabi Alonso boshchiligidagi madridliklar 0:4 hisobida mag‘lub bo‘lib, AQShda o‘tkazilgan turnirdan chiqib ketishdi. O‘tgan mavsumda "Real" La Ligada ikkinchi o‘rinni egalladi, Chempionlar Ligasi musobaqasida esa faqat chorak finalgacha yetdi.

ясно ветер 3.3 м/с, СЗ
Бывший полузащитник мадридского Реала Гарет Бейл предупредил всех соперников клуба. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сообщил, что в "королевской" команде начинается новая эпоха. По словам Бейла, команда Реала делает шаг на новый уровень, и эти изменения станут толчком к будущим успехам команды.
Он особенно призвал внимательно следить за "Барселоной" и другими мировыми клубами. Напомним, что в полуфинале клубного чемпионата мира 2025 года Реал сыграл против французского ПСЖ.
Под руководством Хаби Алонсо мадридцы потерпели поражение со счетом 0:4 и выбыли из турнира, который проходил в США. В прошлом сезоне Реал занял второе место в Ла Лиге, а в Лиге чемпионов дошел только до четвертьфинала.