Mozes Galitskiyni ota sifatida qadrlaydi
«Krasnodar» futbol klubining hujumchisi Mozes Kobnan klub egasi Sergey Galitskiy haqidagi fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, Sergey Nikolayevich futbolchilar, jamoa va butun shahar uchun juda muhim shaxsdir. Ayrim jihatdan u jamoa a’zolari uchun ota kabi hisoblanadi.
Futbolchilar uning baxtli bo‘lishidan mamnun. Eslatib o‘tish joizki, o‘tgan mavsumda «Krasnodar» klubi Rossiya premer-ligasida birinchi marta chempionlikni qo‘lga kiritdi.
Murad Musayev boshchiligidagi jamoa Sankt-Peterburgning «Zenit» klubining olti yillik ustunligini to‘xtatdi. 12 iyul kuni «Krasnodar» Moskva shahrining CSKA jamoasi bilan Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida o‘yin o‘tkazadi.
Ushbu uchrashuv Qozon shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. Bu o‘yin futbol ishqibozlari uchun muhim voqea hisoblanadi.

Мозес Галитский ценит его как отца
Нападающий футбольного клуба «Краснодар» Мозес Кобна высказал свои мысли о владельце клуба Сергее Галицком. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Сергей Николаевич является очень важной личностью для футболистов, команды и всего города. В некотором смысле он считается отцом для членов команды.
Футболисты рады его счастью. Напомним, что в прошлом сезоне клуб «Краснодар» впервые завоевал чемпионство в Российской Премьер-Лиге.
Команда под руководством Мурада Мусаева остановила шестилетнее господство петербургского «Зенита». 12 июля «Краснодар» проведет матч с московским ЦСКА в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET.
Эта встреча пройдет на стадионе в Казани и начнется в 18:00 по московскому времени. Этот матч является важным событием для футбольных болельщиков.