Rossiyada futbol mavsumi shanba kuni OLIMPBET Superkubogi doirasida Krasnodar va CSKA jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv bilan ochiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mashhur sport sharhlovchisi Dmitriy Guberniev yaqinlashib kelayotgan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. U CSKA jamoasini favorit deb hisoblaydi.
Gubernievning so‘zlariga ko‘ra, CSKA ustunlikka ega bo‘lsa-da, Krasnodardan ham yuqori natija kutish mumkin. U birinchi navbatda Krasnodarning chempionlikni qo‘lga kiritishini, so‘ngra uni saqlab qolishini istaydi.
Bu shaharga ikkinchi marta sovrin olib kelish katta ahamiyatga ega bo‘ladi. OLIMPBET Superkubogi o‘yini 12 iyul, shanba kuni Qozon shahrida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. Krasnodar va CSKA futbolchilari maydonga chiqadi.
Ushbu voqea bilan bog‘liq barcha yangiliklar va o‘yinning har bir daqiqasini LiveResult portali orqali matnli translyatsiya ko‘rinishida kuzatib borish mumkin. Futbol ixlosmandlari uchun bu uchrashuv katta qiziqish uyg‘otadi va mavsumning muhim voqealaridan biri hisoblanadi.

ЦСКА фаворит в Суперкубке, Краснодар соперничает
Футбольный сезон в России открывается в субботу матчем между командами Краснодар и CSKA в рамках Суперкубка OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известный спортивный комментатор Дмитрий Губерниев поделился своими мыслями о предстоящей игре. Он считает команду CSKA фаворитом.
По словам Губерниева, хотя CSKA имеет преимущество, от Краснодара также можно ожидать высоких результатов. Он в первую очередь хочет, чтобы Краснодар завоевал чемпионство, а затем удержал его.
Для города будет иметь большое значение привезти трофей во второй раз. Игра за Суперкубок OLIMPBET пройдет 12 июля, в субботу, в Казани.
Матч начнется в 18:00 по московскому времени. Футболисты Краснодара и CSKA выйдут на поле.
Все новости, связанные с этим событием, и текстовую трансляцию каждой минуты игры можно будет отслеживать на портале LiveResult. Эта встреча вызовет большой интерес у футбольных болельщиков и считается одним из важных событий сезона.